Personel

ewapawlak-2

mgr Ewa Pawlak

Właściciel – kosmetolog/manager

Absolwentka Ślaskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła studia managerskie na Uniwersytecie Śląskim. Specjalizuje się w zabiegach estetycznych i anti-aging, z zakresu laseroterapii oraz modelowania sylwetki. Podczas zabiegów zwraca uwagę na potrzebę łączenia profesjonalnej terapii gabinetowej z pielęgnacją domową. Dba o najwyższą jakość usług w naszej klinice.

kamil-suliga-5

lek. Kamil Suliga

Współwłaściciel – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim, laureat licznych nagród i wyróżnień za pracę naukową. Ukończył studia podyplomowe „Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach z oceną bardzo dobrą. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestniczy w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, która jest drogą pasji zawodowej. Wyróżnia go młodzieńczy zapał, świeże spojrzenie na zabiegi estetyczne i anti-aging, nowatorstwo i dziedziczona pasja do upiększania.

Natalia Halbina

mgr Natalia Halbina

Kosmetolog/linergistka 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, magister kosmetologii, instruktor praktycznej nauki zawodu, makijażystka z wieloletnim doświadczeniem, Vice mistrzyni makijażu artystycznego i stylizacji ART VISAGE PRO, linergistka marek Long Time Liner oraz SWISS COLOR. Twórczyni i trener marki stylizacji rzęs – PROLASH.

bartosz-2

mgr Bartosz Szczepański

Dietetyk

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Kształcenie zawodowe zaobfitowało zaawansowaną wiedzą i umiejętnością poradnictwa w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Praktykę zawodową zdobywał  w licznych placówkach medycznych.

„Dietetyka nie jest tylko moim zawodem, ale także pasją i kierunkiem jaki obrałem w życiu. W mojej pracy najważniejsze jest zdrowie Pacjenta, do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem.”

Damian Rak

mgr Damian Rak

Medycyna naturalna

Akupunkturzysta, członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już w trakcie studiów zainteresował się innymi niekonwencjonalnymi metodami leczenia, głównie Tradycyjną Medycyną Chińską (TCM). Uczestnik licznych kursów i seminariów z zakresu akupunktury, ziołolecznictwa oraz dietetyki. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę u światowej sławy nauczycieli z USA, Izraela oraz innych krajów.

Doświadczenie kliniczne zdobył w Nepalu, gdzie w 2015 r. odbył wolontariat kliniczny (Benchen Free Clinic – Kathmandu). 

 

 • profhilo
 • logo-ericson-laboratoire
 • isclinicalglobelogo
 • neauvia
 • geneo
 • emerge
 • azallure
 • aqualyx
 • teosyal
 • mesoestetic
 • linerase
 • xylogic
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.