Personel

ewa

mgr Ewa Pawlak

Właściciel – kosmetolog/manager

Absolwentka Ślaskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła studia managerskie na Uniwersytecie Śląskim. Specjalizuje się w zabiegach estetycznych i anti-aging, z zakresu laseroterapii oraz modelowania sylwetki. Podczas zabiegów zwraca uwagę na potrzebę łączenia profesjonalnej terapii gabinetowej z pielęgnacją domową. Dba o najwyższą jakość usług w naszej klinice.

kamil-suliga-5

lek. Kamil Suliga

Współwłaściciel – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim, laureat licznych nagród i wyróżnień za pracę naukową. Ukończył studia podyplomowe „Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach z oceną bardzo dobrą. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestniczy w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, która jest drogą pasji zawodowej. Wyróżnia go młodzieńczy zapał, świeże spojrzenie na zabiegi estetyczne i anti-aging, nowatorstwo i dziedziczona pasja do upiększania.

oiononl

lek. Joanna Tyras

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, oraz Podyplomowych Studiów z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej, Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 Łącząc medycynę i kosmetologię spełnia się zawodowo, a jednocześnie czerpie wiele radości, pomagając w walce z kompleksami i niedoskonałościami swoich Pacjentów. W medycynie estetycznej zawsze na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar – kieruje się zasadą, że zabiegi mają subtelnie korygować niedoskonałości, podkreślać urodę i przedłużać młodość.
untitled-3

mgr Katarzyna Olesińska

Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Biotechnologia Kosmetologiczna oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku Kosmetologia. Studia ukończyła z wyróżnieniem.

W dotychczasowej karierze zawodowej doceniano jej profesjonalizm oraz sumienność. Wiedza i doświadczenie pozwalają jej na indywidualne podejście do Klienta, co przekłada się na jakość usług oraz atmosferę. Służy fachowym doradztwem pod względem problemów skórnych i pielęgnacji domowej. W klinice wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i zabiegi aparaturowe. Kosmetolog z powołania – kocha to co robi, w pracy niezwykła profesjonalistka, prywatnie relaksuje się przy literaturze fantasy.

bartosz-2

mgr Bartosz Szczepański

Dietetyk

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Kształcenie zawodowe zaobfitowało zaawansowaną wiedzą i umiejętnością poradnictwa w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Praktykę zawodową zdobywał  w licznych placówkach medycznych.

„Dietetyka nie jest tylko moim zawodem, ale także pasją i kierunkiem jaki obrałem w życiu. W mojej pracy najważniejsze jest zdrowie Pacjenta, do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem.”

Damian Rak

mgr Damian Rak

Medycyna naturalna

Akupunkturzysta, członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już w trakcie studiów zainteresował się innymi niekonwencjonalnymi metodami leczenia, głównie Tradycyjną Medycyną Chińską (TCM). Uczestnik licznych kursów i seminariów z zakresu akupunktury, ziołolecznictwa oraz dietetyki. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę u światowej sławy nauczycieli z USA, Izraela oraz innych krajów.

Doświadczenie kliniczne zdobył w Nepalu, gdzie w 2015 r. odbył wolontariat kliniczny (Benchen Free Clinic – Kathmandu). 

 

 • profhilo
 • logo-ericson-laboratoire
 • isclinicalglobelogo
 • neauvia
 • geneo
 • emerge
 • azallure
 • aqualyx
 • teosyal
 • mesoestetic
 • linerase
 • xylogic
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.