CELLULAR MATRIX® – wampirzy lifting z efektem wypełnienia

cellular-matrix

Cellular Matrix® jest pierwszym w Polsce – zarejestrowanym produktem medyczny, dzięki któremu można uzyskać wzajemnie uzupełniające się działaniem, połączenie osocza bogatopłytkowego z kwasem hialuronowym.

Wampirzy lifting to zabieg odmładzania twarzy i lider w zakresie medycyny regeneracyjnej. Wykonywany jest nie tylko na twarzy, ale również w celu odmłodzenia okolic oczu, szyi, dekoltu i dłoni. Wampirzy lifting cieszy się ogromną popularnością w naszej Klinice, ponieważ jest skuteczny, bezpieczny i przeprowadzany przez lekarzy specjalistów. Jedyne skutki uboczne, jakie mogą się pojawić to niewielkie siniaki i delikatne obrzęki, które ustępują po upływie krótkiego czasu rekonwalescencji.

Dlaczego Cellular Matrix®  nazywany jest wampirzym liftingiem?

Cellular Matrix ® to opcjonalna nazwa liftingu wampirzego, która wskazuje jednocześnie na rewolucyjną odsłonę zabiegu Regeneris. Polega on na wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego w odmłodzeniu twarzy, a dokładnie na wstrzyknięciu wcześniej pobranej krwi do probówki, zmieszanej z 2 ml kwasu hialuronowego i specjalnym żelem separacyjnym. Zabieg trwa tylko około 30 minut, a efekty po nim są spektakularne i zadowalające.

Jak działa Cellular Matrix ®?

Już pierwszy zabieg odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry i tkanki podskórnej, zwiększa wytwarzanie kolagenu i pro kolageny typu 1 /charakterystycznego dla bardzo młodej skóry/polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry aktywuje tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Wskazania:

Cellular Matrix to zabieg wskazany w wypadku leczenia śladów po trądziku, małych blizenek, skóry wysuszonej lekami i kuracjami na trądzik, a także przebarwień np. pociążowych, pozapalnych czy będących efektem zaniedbań w pielęgnacji (i niestosowania filtrów UV).

Przeznaczony jest również dla osób z oznakami starzenia skóry (fałdy, zmarszczki, skóra pozbawiona jędrności, zmniejszona gęstość skóry). Daje ładny efekt ujednolicenia kolorytu skóry i poprawy jej jakości, a procesy regeneracyjne zachodzą w niej szybciej i są lepsze.

Na czym polega zabieg?

Wampirzy lifting to rewolucyjna terapia polegająca na stymulacji komórek skóry w celu jej natychmiastowej odbudowy. Wykorzystuje on dobroczynne działanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego. Osocze wpływa na fibroblasty, stymulując ich podział i syntezę kolagenu. Sprawia także, że do wnętrza skóry docierają płytki krwi, sole mineralne, hormony, kwasy tłuszczowe i witaminy – A, D, E, K. Każde z działań osocza bogatopłytkowego jest możliwe do wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego, który pełni rolę rusztowania. Kwas jest bowiem przyjazną strukturą, która zostaje skolonizowana przez fibroblasty, trombocyty i czynniki wzrostu. Są one odpowiedzialne za produkcję składników macierzy pozakomórkowej. Dodatkowo kwas hialuronowy dogłębnie odżywia i nawilża skórę. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego w wampirzym liftingu sprawia, że jest to zabieg bardzo skuteczny i bezpieczny.

Efekty po zasotosowaniu wampirzego liftingu:

  • spektakularne odmłodzenie skóry
  • poprawa objętości i gęstości skóry
  • przywrócenie jędrności i elastyczności skórze
  • zdrowy i jednolity koloryt skóry
  • zwiększenie wydzielania kolagenu
  • uzupełnienie ubytków skóry, a dzięki temu eliminacja zmarszczek

Kooperacja osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego:

Kwas hialuronowy, działa jak matryca do odbudowy komórek skóry i powoduje jej nawilżenie i odżywienie. Pomaga także w syntezie proteoglikanów. Osocze bogatopłytkowe, dodatkowo pobudza okoliczne fibroblasty do podziałów oraz syntezy kolagenu, dostarcza skórze, poza tak cennymi płytkami krwi, także sole mineralne, witaminy A,D,E, K, hormony czy kwasy tłuszczowe.

Dodatkowo kwas hialuronowy tworzy dla osocza bogatopłytkowego rusztowanie – trójwymiarową, przyjazną komórkom strukturę, która jest  w szybkim tempie kolonizowana przez fibroblasty, trombocytom i czynniki wzrostu, które produkują składniki macierzy pozakomórkowej i sprzyjają uporządkowanemu odtwarzaniu tkanek wszystkich warstw skóry.  Cellular Matrix® zwiększa również czas działania płytek krwi  i uwalniania czynników wzrostu do skóry właściwej. Rezultat? Cellular Matrix® – Już pierwszy zabieg odbudowuje objętość i wypełnia ubytki we wszystkich warstwach skóry i tkanki podskórnej, zwiększa wytwarzanie kolagenu i prokolagenu typu 1 (charakterystycznego dla bardzo młodej skóry), polepsza elastyczność, koloryt i grubość skóry oraz aktywuje angiogenezy, czyli tworzenie i odbudowę naczyń krwionośnych.

Przeciwwskazania:

  • ciaża, karmienie piersią
  • choroby układu immunologicznego
  • choroby nowotworowe
  • stany zapalne skóry

Częstotliwość zabiegów:

Optymalne efekty uzyskuje się serią zabiegów 3-4 razy w odstępach co 3-4 tygodnie.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.