JUVELOOK to wypełniacz hybrydowy o działaniu rozłożonym w czasie. Formuła zawierająca 42,5 mg kwasu poli D,L mlekowego oraz 7,5 mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego stworzona została z myślą o okolicach bardzo trudnych i delikatnych – okolicy oka (dolina łez, dolna powieka), a także o mezoterapii skóry twarzy. Juvelook charakteryzuje się silnym działaniem stymulującym produkcję kolagenu. Przywraca młodzieńczy wygląd w sposób stopniowy i naturalny, a efekt zabiegu jest długotrwały – nawet do 24 miesięcy.

MECHANIZM DZIAŁANIA

Od razu po wstrzyknięciu preparat wypełnia tkanki nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Mikrocząsteczki kwasu polimlekowego zapewniają hydrożelowi z kwasem hialuronowym spoistość, zapobiegając jego przemieszczeniu się, a dzięki temu efekt wypełnienia jest natychmiastowy i zauważalny.

Po 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy zaczyna się hydrolizować, aktywizują się mikrocząsteczki PLA, stymulując produkcję kolagenu, a w konsekwencji stopniowo i długotrwale poprawiając elastyczność, jędrność i gęstość skóry.

Po 6 miesiącach możemy zaobserwować pełen efekt zabiegów. Do tego momentu preparat uległ stopniowej biodegradacji, przywracając skórze objętość i elastyczność.

WSKAZANIA

  • Wypełnienie doliny łez
  • Stymulacja kolagenu w obszarze dolnej powieki
  • Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni (mezoterapia)
  • Redukcja rozszerzonych porów
  • Redukcja blizn potrądzikowych (wspomagająco)

EFEKTY

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Efekt wypełnienia jest zasługą kwasu hialuronowego. Po dwóch tygodniach rozpoczyna się produkcja kolagenu aktywowana przez obecnością mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od rodzaju problemu w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.