Lipodren

 

Fosfatydylocholina to naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi, podawana w tkankę tłuszczową powoduje rozerwanie komórek tłuszczowych (adipocytów). Po wniknięciu do komórki wywołuje rozpad trójglicerydów. Następnie wraz z lipoproteinami jest transportowana do wątroby, gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalanie ich z organizmu.

Kuracji mogą być poddane takie miejsca jak podbródek, okolice brzucha, bioder, pośladków, ud, a także ramion i karku. Są to typowe okolice, w których łatwo o nadmierne nagromadzenie komórek tłuszczowych.

LIPODREN nie jest preparatem służącym do odchudzania, a jedynie do modelowania sylwetki. Świetnie nadaje się do podania w miejsca takie jak podbródek, okolice brzucha, bioder, pośladków, ud, ramion i karku. Są to miejsca, w których łatwo gromadzą się niechciane komórki tłuszczowe, jednocześnie będąc trudnymi do usunięcia przy pomocy ćwiczeń czy diety.

Cennik zabiegów
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.