Mesoline Slim

117_1

Mesoline Slim – wyjątkowy preparat o udowodnionej skuteczności w redukcji depozytów tłuszczu.

Wskazania:

  • miejscowe depozyty  tłuszczu,
  • podwójny podbródek,
  • tłuszczak,
  • alternatywa dla liposukcji.

Efekty:

Rozpuszczenie miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej. mesoline® SLIM zwiększa płynność i przenikalność błon adipocytów wspomagając tym samym uwalnianie cząsteczek lipidowych. Dzieje sie tak dzięki właściwościom emulsykacyjnym fosfatydylocholiny, która rozpuszcza komórki tłuszczowe oraz przyspiesza jego metabolizowanie i aktywny transport z organizmu

Główne składniki:

  • Fosfatydylocholina – SUBSTANCJA ROZPUSZCZAJĄCA TŁUSZCZ
    Lecytyna (nazwa chemiczna fosfatydylocholina) to mieszanina fosfolipidów otrzymywana miedzy innymi z nasion soi. Fosfatydylocholina powoduje zniszczenie komórek tłuszczowych (adipocytów) i rozpad trójglicerydów. Następnie jest transportowana razem z lipoproteinami do wątroby, gdzie zachodzi rozpad tłuszczów. Tłuszcze te są później wydalane z organizmu. Lecytyna jest również szeroko stosowana w kosmetykach jako emulgator. Ze względu na fakt, że fosfolipidy wykazują szczególną aktywność wbudowywania sie w błony komórek naskórka zwiększa się elastyczność i miękkość skóry. Wynikiem są właściwości pielęgnacyjne i kondycjonujące skórę i włosy.
  • Kwas dezoksycholowy – ROZPUSZCZALNIK
    Deoksycholan sodu lub kwas dezoksycholowy jest kwasem żółciowym naturalnie występującym w żółci człowieka. Pełni również funkcje detergentu rozpuszczającego tłuszcz i niszczącego błony adipocytów. Wiele badań dowodzi, że to właśnie deoksycholan sodu jest odpowiedzialny za rozpad i obumieranie komórek tłuszczowych.
Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.