Nici liftingujące Silhouette Śląsk | Tarnowskie Góry

Nie lubisz igieł, ale nie chcesz jednocześnie rezygnować z medycyny estetycznej mającej na celu odmłodzenie skóry? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Przedstawiamy Ci nici liftingujące Silhouette Soft, które natychmiastowo „podniosą” skórę w wybranych miejscach sprawiając, że będzie wyglądać na młodszą i bardziej zadbaną. Sprawdzony zamiennik dla klasycznego liftingu w Tarnowskich Górach? Tylko w Coco Clinic!

NICI LIIFTINGUJĄCE Silhouette-Soft – lifting twarzy i skóry

hilos-1

Zalety zabiegu:

Zabieg liftingujący twarzy przy użyciu nici Silhouette-Soft jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego liftingu metodami chirurgicznymi. Jego podstawowym atutem jest brak konieczności ingerencji skalpelem w powierzchnię skóry twarzy, co oznacza brak nacięć na skórze oraz w konsekwencji brak blizn.

Zabieg jest szybki, efekty widoczne natychmiast, a czas kiedy możemy cieszyć się gładką, odmłodzoną skórą po zabiegu trwa nawet do 18 miesięcy.

Wskazania:

Zabieg liftingu nićmi wykonanymi z kwasów glikolowego i polimlekowego (Nici Silhouette-Soft) przeznaczony jest dla osób o ogólnym dobrym stanie zdrowia i racjonalnie „normalnej” grubości skóry, które chciałyby dokonać „podniesienia” skóry w okolicach:

  • żuchwy,
  • policzków,
  • łuków brwiowych

Przeciwwskazania:

Zabiegu liftingu przy pomocy nici liftingujących nie przeprowadzamy w przypadku:

  • ciąży pacjentki,
  • choroby nowotworowej,
  • otwartych ran lub zmian chorobowych skóry,
  • zaburzeń krzepliwości krwi,
  • terapii przeciwzakrzepowej.

Efekty:

W wyniku przeprowadzonego zabiegu liftingu znacząco poprawia się owal twarzy pacjenta i widoczny jest efekt liftingu, analogiczny do liftingu chirurgicznego, jednak pozbawiony związanych z zabiegiem chirurgicznym konsekwencji w postaci blizn i ran pooperacyjnych.

Efekty zabiegu utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Przebieg zabiegu:

Zabieg liftingu trwa około 30 minut i nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony pacjenta. Skóra na kilkanaście minut przed samym zabiegiem zostaje znieczulona, a następnie lekarz wprowadza nić pod skórę i modeluje ją, zgodnie z oczekiwaniami i pożądanym efektem zabiegu.

Struktura nici Silhouette Soft, czyli bio-wchłanialne włókna ze stożkami wykonane z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego,  pozwala niwelować zwiotczenia skóry i spowalniać oznaki jej starzenia.  Dzięki tym małym stożkom zakotwiczającym się głęboko w tkance, osiągamy efekt napięcia, które efektywnie unosi zwiotczałą skórę.  Zakotwiczone w tkance stożki obrastają kolejnymi warstwami tkanki. dając efektywny rezultat  nawet po wchłonięciu nici.

Wskazania pozabiegowe:

Przez pewien  czas po zabiegu pacjent może odczuwać wrażenie ucisku  w miejscach, gdzie zostały wprowadzone nici. Na ogół pacjenci odczuwają też swego rodzaju dyskomfort mimiczny, brak możliwości silnej ekspresji twarzy, a także swędzenie i zasinienie twarzy.

Są to naturalne objawy po wprowadzeniu nici liftingujących – mijają po kilkunastu dniach, ale przez ten pierwszy okres po zabiegu, o skórę należy dbać w sposób szczególny. Przede wszystkim warto ograniczyć ekspresję mimiczną i dać niciom ułożyć się pod skórą. Poza tym niewskazane jest wykonywanie masaży i gniecenie partii skóry poddanych zabiegowi. Zbyt długie rozmowy, peelingi lub golenie – również nie są wskazane w tym pierwszym dwu- trzytygodniowym okresie po zabiegu.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.