NUCLEOFILL – lifting na poziomie komórkowym

Nucleofill to nowatorski preparat o niepowtarzalnym, potrójnym działaniu na poziomie komórkowym, który daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-aging. Jego biostymulacyjne działanie zostało  naukowo potwierdzone, preprat zawiera polinukleotydy, które pobudzają skórę do odbudowy aż w trzech kierunkach. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatanie” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Co to oznacza dla Pacjenta ? 

Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Trzy mechanizmy działania

 • lifting – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie,
 • działanie antyoksydacyjne oraz eliminowanie wolnych rodników które powstają na skutek wielu różnych czynników takich jak silny, długotrwały stres, palenie papierosów, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, duży wysiłek fizyczny, intensywne opalanie się, nieodpowiednia dieta,
 • nawilżenie – wiązanie przez polinukleotydy wody i zapewnienie długotrwałego nawodnienia macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i elastyczna.

Dla kogo przeznaczony jest NUCEOFILL ? 

Jest idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia i przebudowy.  Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Z czego składa się  NUCEOFILL?

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Jak wygląda zabieg z  NUCEOFILL?

Nucleofill wprowadzany jest drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie.

Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak.

Ile zbiegów w serii powinien wykonać Pacjent ?

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Wskazania do zabiegu :

Zabieg jest optymalny dla skóry:

 • odwodnionej
 • niedotlenionej
 • narażonej na stres oksydacyjny

To idealny zabieg dla osób, które obserwują u siebie pogorszenie owalu twarzy, utratę napięcia i nawilżenia skóry. Ze względu na dużą różnorodność protokołów zabiegowych, leczenie można wykonać każdemu pacjentowi niezależnie od wieku oraz rodzaju skóry.

Przeciwwskazania :

 • choroby nowotworowe
 • ciąża, karmienie piersią
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • opryszczka i inne infekcje wirusowe
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry
 • stany zapalne skóry

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym.

NucleoFILL występuje w dwóch rodzajach:

 • NucleoFILL Medium – zawiera 1,5ml 2% polinukleotydu
 • NucleoFILL Strong – zawiera 1,5ml 2,5% polinukleotydu

Podczas oceny aktualnego stanu skóry pacjenta i jej potrzeb, lekarz  wybiera odpowiedni preparat. Można stosować terapię łączoną.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.