Informacje o naszej klinice

Coco Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Tarnowskich Gór, które istnieje od stycznia 2014 roku, które ewoluuje w stronę kompleksowych zabiegów odmładzających i poprawiających mankamenty urody, wykonywanych przez lekarzy specjalistów wspieranych nowoczesnymi technologiami oraz pracą doświadczonych kosmetologów.  Klinika powstała z myślą o Klientach ceniących komfort, profesjonalizm, dyskrecję, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii na wysokim poziomie. Naszymi Pacjentami są zarówno kobiety jak i mężczyźni  świadomi, że zadbany wygląd stanowi istotny element przyczyniający się do sukcesu zawodowego, prywatnego oraz samorealizacji. 

pano-7

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów anti-aging, modelujących sylwetkę oraz pielęgnacyjnych i upiększających. Nasi specjaliści od medycyny estetycznej i kosmetologii, chirurgii plastycznej, dermatologii i laseroterapii wykorzystują własne rozwiązania  łączące możliwości zaawansowanych technologii laserów i urządzeń oraz potencjał preparatów  najlepszych marek medycznych i kosmetycznych.

Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualny program zabiegowy w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany efektywnej terapii łączonej.   Stosowane przez nasz personel  metody estetyczne i procedury pielęgnacyjne tworzące menu zabiegowe gabinetu pomagają skutecznie zatrzymać czas, odmłodzić, upiększyć lub zniwelować mankamenty.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo naszych usług oraz komfort i dyskrecję, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

COCO Clinic mieści w Tarnowskich Górach przy ulicy Wyszyńskiego 113. Na miejscu czekają na Państwo przestronne, klimatyzowane, luksusowe wnętrza.  

Dysponujemy miejscem parkingowym dla naszych Klientów bezpośrednio przed kliniką.

Serdecznie zapraszamy.

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.