Informacje o naszej klinice

Coco Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Tarnowskich Gór, które istnieje od stycznia 2014 roku, które ewoluuje w stronę kompleksowych zabiegów odmładzających i poprawiających mankamenty urody, wykonywanych przez lekarzy specjalistów wspieranych nowoczesnymi technologiami oraz pracą doświadczonych kosmetologów.  Klinika powstała z myślą o Klientach ceniących komfort, profesjonalizm, dyskrecję, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii na wysokim poziomie. Naszymi Pacjentami są zarówno kobiety jak i mężczyźni  świadomi, że zadbany wygląd stanowi istotny element przyczyniający się do sukcesu zawodowego, prywatnego oraz samorealizacji. 

pano-7

Specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów anti-aging, modelujących sylwetkę oraz pielęgnacyjnych i upiększających. Nasi specjaliści od medycyny estetycznej i kosmetologii, chirurgii plastycznej, dermatologii i laseroterapii wykorzystują własne rozwiązania  łączące możliwości zaawansowanych technologii laserów i urządzeń oraz potencjał preparatów  najlepszych marek medycznych i kosmetycznych.

Dla każdego Klienta przygotowujemy indywidualny program zabiegowy w ramach którego, łącząc najskuteczniejsze technologie i produkty dostępne w ofercie, przygotowujemy autorskie plany efektywnej terapii łączonej.   Stosowane przez nasz personel  metody estetyczne i procedury pielęgnacyjne tworzące menu zabiegowe gabinetu pomagają skutecznie zatrzymać czas, odmłodzić, upiększyć lub zniwelować mankamenty.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo naszych usług oraz komfort i dyskrecję, aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

COCO Clinic mieści w Tarnowskich Górach przy ulicy Wyszyńskiego 113. Na miejscu czekają na Państwo przestronne, klimatyzowane, luksusowe wnętrza.  

Dysponujemy miejscem parkingowym dla naszych Klientów bezpośrednio przed kliniką.

Serdecznie zapraszamy.

Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.