Medycyna estetyczna

Początków medycyny estetycznej należy doszukiwać się jeszcze w starożytności – w czasach powszechnego kultu piękna w cywilizacjach starożytnych Egipcjan, Greków i Rzymian. Ale choć przeprowadzane przez nich zabiegi korygujące urodę znacznie różniły się od wykonywanych dzisiaj, przyświecał im dokładnie ten sam cel – poprawa wyglądu zewnętrznego.

medycyna-estetyczna-2

W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach o charakterze małoinwazyjnym. Są to jednak interwencje bardziej zaawansowane, mocniej ingerujące w głębsze partie skóry niż powierzchowne działania kosmetyczne czy kosmetologiczne. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie wymagają pobytu szpitalnego i są wykonywane ambulatoryjnie, Pacjent najczęściej tego samego dnia wraca do codziennych zajęć.

Głównym zadaniem  zabiegów medycyny estetycznej oferowanych w  CocoClinic jest poprawa jakości życia pacjentów. Oferowane przez nas usługi pozwalają usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co z pewnością przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu przekładającą się na większą pewność siebie i zwiększenie poczucia zadowolenia z życia. Naszym specjalistom pomaga szeroka wiedza i doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie.

Dewizą naszej Kliniki jest dbałość o przywrócenie pięknego, a przede wszystkim naturalnego wyglądu. Nasza uwaga koncentruje się na zabiegach prewencyjnych, aby Pacjent mógł jak najdłużej cieszyć się  swoją młodością. Odtwarzamy to, co skóra utraciła z wiekiem lub korygujemy niedoskonałości, w taki sposób aby przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię. Stosowane w naszej Klinice preparaty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa , gwarantujemy najwyższą ich jakość. W ofercie posiadamy liczne zabiegi na twarz i okolice, ale proponujemy także szeroką gamę zabiegów na ciało, które pozwolą Państwu cieszyć się piękną sylwetką oraz  dobrą kondycją skóry.

Przed każdym zabiegiem zapraszamy na konsultację, podczas której lekarz dobierze  indywidualny program zabiegowy, dla uzyskania jak najlepszych i naturalnych efektów poprawy wyglądu.

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.