tel:+48 668 550 355

Henna pudrowa

Henna pudrowa , znana też jako henna organiczna to barwnik produkowany z liści pędów lawsonii bezbronnej. Henna jest bogata w wapń, magnez, potas, oraz liczne mikropierwiastki, a także w witaminy A,D,B przez co wykazuje właściwości pielęgnacyjne na nasze włoski oraz skórę. Henna barwiąc włos oplata go i koloryzuje od zewnątrz, przez co barwi nawet najmniejsze włoski (meszek), a także skórę. Dzięki geometrii, którą wykonujemy bezpośrednio przed koloryzacją jesteśmy w stanie nadać brwiom idealny kształt. Henna utrzymuje się na skórze ok tygodnia, natomiast na włoskach około 4 tygodni. Wszystko zależy od pielęgnacji domowej oraz typu skóry. Aby henna utrzymywała się dłużej zalecamy wykonać peeling ziarnisty brwi w domowym zaciszu dzień przed zabiegiem.

Pielęgnacja domowa: przez pierwsze 24h po koloryzacji nie wolno dotykać brwi, myjąc skórę twarzy należy omijając okolicę zabiegową. Po upływie 24h należy brwi zabezpieczyć olejem lub wazeliną Polecamy olej rycynowy, który dodatkowo odżywia włoski i skórę.

W ramach usługi : 

  • Architektura brwi z rysunkiem – dobór odpowiedniego kształtu brwi do twarzy,
  • Koloryzacja brwi – dobór właściwego koloru
  • Pielęgnacja zniszczonych, słabych włosków (formuła naturalnych składników)
  • Regulacja brwi ,
  • Profesjonalne poradnictwo dotyczące pielęgnacji oprawy oka
Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.