Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

METODA 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 oznacza, że do jednej rzęsy naturalnej doklejana jest pojedyncza rzęsa sztuczna, która produkowana jest z protein jedwabiu, naturalne z norek mink lub rzęsy mogą być syntetyczne. Zabieg powoduje efekt zagęszczenia i przedłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie produkty profesjonalne o wysokiej jakości, rzęsy nie tracą swojego połysku i kształtu, a kleje są bezpieczne dla zdrowia. Dzięki temu przedłużanie rzęs jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a efekt jest natychmiastowy i długo się utrzymuje. Stosujemy profesjonalne produkty SECRET LASHES.

stylizacja-rzes

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem wymagającym dużej precyzji, dlatego powinien być wykonywany profesjonalnie. Rzęsy przyklejane są do każdej, pojedynczej rzęsy naturalnej, a czas jego wykonania waha się w zależności od kilku czynników: kondycji rzęs naturalnych, ich długości, grubości, stopnia podkręcenia, koloru oraz ilości, a także od spodziewanego efektu oraz sposobu stylizacji oka i metody zastosowanej do przedłużania rzęs. Z reguły zabieg przedłużanie rzęs trwa średnio 1,5-2 godzin. Uzupełnienie aplikacji trwa już od około 40 min do 1,5 godziny, w zależności od ilości rzęs uzupełnianych oraz ogólnego stanu aplikacji- im bardziej dbamy o rzęsy, tym uzupełnienie będzie trwało krócej.

Efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający i wyjątkowy- zwykłe tuszowanie rzęs nie jest w stanie mu dorównać. Na rzęsach przedłużonych metodą jeden do jednego nie ma grudek i są one perfekcyjnie rozdzielone, a także nie trzeba się już martwić o rozmazany tusz! Nie ważne czy na basenie, siłowni, saunie, czy w codziennym życiu przedłużone rzęsy zawsze wyglądają perfekcyjnie. Rzęsy przedłużone wypadają wraz z rzęsą naturalną, gdy kończy ona swój cykl życia- trwa to zwykle około sześć do ośmiu tygodni, dlatego dla utrzymania efektu perfekcyjnie przedłużonych rzęs należy aplikację uzupełniać co ok. 3-4 tygodnie.

Rzęsy aplikowane metodą 1:1 wyglądają jak naturalne, nie sprawiają wrażenia ciężkości oka, a ich budowa odpowiada budowie rzęsy naturalnej. Dzięki szerokiej gamie długości, grubości oraz stopnia podkręcenia rzęs można uzyskać praktycznie dowolny efekt.

METODA OBJĘTOSCIOWA  VOLUME

Metoda Volume Russian Style została stworzona dzięki inspiracji pięknych Rosjanek które uwodzą swoim spojrzeniem dzięki niesamowitym rzęsom. Metody objętościowe to nowość na rynku w Polsce, a eksperci Secret Lashes udoskonalili je i jako pierwsi wprowadzili dedykowaną na Polski rynek metodę objętościową. Pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie. Volume to zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Jesteś wstanie uzyskać efekt nawet 8 krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Najnowsze badania potwierdzają niezawodność metody i bezpieczeństwo nawet dla bardzo cienkich i delikatnych naturalnych rzęs. Aplikacja opiera się na tworzeniu specjalistycznych wachlarzy poprzez odpowiednio wyprofilowane rzęsy. Precyzyjne doklejanie  wachlarza rzęs w ilości od 2 do 8 w jednej kępce gwarantuje wyjątkową trwałość zabiegu i oszałamiający efekt.  Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Pierwsze wykonanie zabiegu trwa około dwie godziny.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien lub z włosia norek. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy Secret Lashes są dostępne w różnych długościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej Klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się.

Proponowane stylizacje:

 • STYL KLASYCZNY
  Klasyczny rodzaj przedłużenia imituje  naturalnie rosnące rzęsy i polega na zastosowaniu najdłuższych rzęs od środka oka do zewnętrznego kącika.
 • STYL SYRENY
  Ten styl uwydatnia zewnętrzny kącik oka poprzez zastosowanie w nim najdłuższych rzęs
 • STYL LALKI
  Dzięki takiej aplikacji uzyskujesz efekt otwartego oka poprzez zastosowanie najdłuższych rzęs w środkowej części powieki.
 • STYL DIVY
  W tego rodzaju aplikacji na całej długości powieki umieszcza się rzęsy równej długości.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs:

 • Wyjątkowa wrażliwość skóry na kleje zawierające cyjanoakryl
 • Choroby alergiczne  oczu
 • Zaćma
 • Zapalenie spojówek
 • Jaskra
 • Zespół suchego oka
 • Choroba nowotworowa
 • Jęczmień
 • Łysienie rzęs(alopecja)

Pielęgnacja przedłużonych rzęs:

 • Po zabiegu przez 48 h nie należy dotykać, moczyć rzęs, pierwsze 2 noce należy spać na plecach aby  nie powyginać rzęs
 • Unikać pocierania rzęs może to doprowadzić do uszkodzenia rzęs naturalnych
 • Nie należy stosować kremów, olejków i innych kosmetyków na bazie tłuszczu w okolicach oczu
 • Należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie (rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze)
 • Zachować ostrożność podczas demakijażu
 • Należy unikać stosowania w okolicy rzęs wacików, waty lub innych materiałów zawierających włókna
 • Nie należy stosować kosmetyków wodoodpornych w okolicy rzęs w tym tuszu i eyelinera
 • Nie należy stosować zalotki  ponieważ może ona połamać rzęsy
 • Nie wolno samodzielnie usuwać przedłużonych rzęs. Może to spowodować uszkodzenie lub wyrwanie naturalnych rzęs. Można je usunąć tylko  przy użyciu specjalnego preparatu.
 • 3 tygodnie po założeniu rzęs konieczne jest ich  uzupełnienie
Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.