ONDA – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

Odkryj nowy wymiar wygładzenia, wyszczuplenia i ujędrnienia, dzięki rewolucyjnej technologii Coolwaves™! Technologia wykorzystuje specjalne mikrofale zachowując pełen komfort pacjenta, gwarantując bezbolesne zabiegi. Efekty widocznej już po pierwszym zabiegu. Jeśli marzysz o smuklejszej sylwetce, a nie masz czasu na długie sesje zabiegowe, nie chcesz też długiej rekonwalescencji po zabiegu, to właśnie ONDA jest zabiegiem dla Ciebie.

Onda to rewolucyjne urządzenie wykorzystujące unikalne mikrofale do modelowania ciała i walki z cellulitem. Producentem technologii jest włoska firma Deka. Urządzenie Onda posiada dwie głowice, obie wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna doskonale chroniona. Zabiegi z urządzeniem Onda możemy wykonywać na takich partiach ciała jak: ramiona, brzuch, boki, plecy, uda, pośladki, kark.

CoolWaves – bo tak Deka nazwała swoją technologię, to mikrofale, których częstotliwość wynosi 2,45 GHz – dzięki czemu działamy na niemal całej podskórnej warstwie tłuszczowej. Przy takiej częstotliwości tkanka skórna dla przepływu energii jest praktycznie „przezroczysta”, dzięki temu unikamy nadmiernego nagrzania zewnętrznej warstwy skóry, która finalnie pozostaje chłodna.

Mikrofale CoolWaves selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Działają w trzech zakresach:

Redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowejCoolwaves™ działają głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Aż 80 % emitowanych fal Coolwaves trafia prosto w komórki tłuszczu, co oznacza, że naskórek zostaje pominięty i zabezpieczony przed przegrzaniem.

Redukcja cellulitu – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu na różnych etapach jego rozwoju. Onda doskonale radzi sobie nawet z zaawansowanym, uporczywymi zmianami.

Ujędrnianie skóry – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują obkurczenie włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Przygotowanie do zabiegu:

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Wskazane jest aby przed zabiegiem nawadniać organizm pijąc ok 2litry wody. W miejscu, na którym ma być wykonany zabieg nie należy stosować kremów lub balsamów nawilżających na tydzień przez zabiegiem.

Zabieg : 

Zabieg ONDA trwa od 20 do 40 minut. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu !!! W zależności od wielkości problemu zabieg można powtórzyć do maksymalnie 6 zabiegów w serii. Zabieg jest w pełni bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. 

Bezpośrednio  zabiegu: 

Podczas zabiegu zostają zniszczone przez rozbicie komórki tłuszczowe -adipocyty i zostaje uwolniony znajdujący się w nich tłuszcz. Organizm musi to w naturalny sposób przetworzyć. Aby w tym pomóc zalecane jest zastosowanie diety redukcyjnej i obniżonej zawartości kalorii i tłuszczu w okresie 3 dni po zabiegu. Zalecane jest także picie większej ilości wody ( do 2 litrów dziennie) co sprzyja usunięciu z organizmu produktów przemiany materii. Pomocne w usunięciu z organizmu uwolnionego tłuszczu są też zabieg działające mechanicznie na tkankę np. Storz D-Actor. Dla przyśpieszenia i zwiększenia efektów można je stosować bezpośrednio po zabiegu i w okresie do 2 tygodni po  zabiegu.  Należy powstrzymać się od gorących kąpieli oraz sauny przez 3 dni po zabiegu. Stosować intensywnie nawilżające skórę balsamy do ciała lub kremy zawierające witaminę C. Kilka dni po zabiegu należy powstrzymać się od gorących kąpieli oraz sauny. Stosować intensywnie nawilżające skórę balsamy do ciała lub kremy zawierające witaminę C. Od razu po zakończeniu sesji Pacjent może wrócić do codziennych aktywności.

Efekty zabiegu:

Już jeden zabieg ONDA przynosi widoczne efekty, które widoczne są już kilka dni po zabiegu, natomiast ostateczny utrwalony efekt następuje po około miesiącu i jest trwały. Trwałość efektu gwarantuje technologia która NISZCZY KOMORKI TŁUSZCZOWE. Z  tego powodu porównuje się efekty zabiegowe ONDA  do liposukcji chirurgicznej, z tą różnicą ze nie ma okresu rekonwalescencji. Należy pamiętać, że każda terapia mająca na celu redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu jest uzależniona także od jednostkowej predyspozycji i stylu życia.

Podczas jednej wizyty można wykonać zabieg na dwie duże lub cztery małe partie. Zabieg na kolejne partie można wykonać po 3 dniach, a ponowny zabieg na tej samej okolicy po 3-4  tygodniach. Maksymalna możliwa do wykonania seria to 6 zabiegów.

ONDA to urządzenie wielokrotnie nagradzane za nowatorstwo technologii, precyzje i skuteczność działania jak również bezpieczeństwo pacjenta. 

WSKAZANIA:

 • Wyszczuplanie sylwetki i nadanie harmonijnych proporcji 
 • Modelowanie ciała ( brzuch, boki, plecy, pośladki, nogi, ramiona, uda, łydki, kark ) 
 • Redukcja cellulitu na nogach 
 • Ujędrnienie wiotkiej skóry ( brzuch, ramiona, wewnętrzna strona ud) 

PRZECIWWSKAZANIA BEZWZGLĘDNE : 

 • Niewydolność lub zaburzenia serca
 • Choroby naczyń krwionośnych
 • Stymulatory/Urządzenia wszczepialne serca
 • Nowotwór złośliwy obecnie lub w ciągu ostatnich 5 lat
 • Niewydolność/zaburzenie czynności nerek i wątroby
 • Aktywne zapalenie błony śluzowej, żylna choroba zakrzepowo-zatorowa
 • Ciąża i karmienie piersią (do 10 miesięcy po porodzie)
 • Choroby zakaźne (zwłaszcza zapalenie wątroby typu B i C)
 • Osoby z zaburzeniami krzepnięcia/skazą krwotoczną
 • Pacjenci po przeszczepie narządu
 • Osoby z niewyrównaną cukrzycą typu I i II
 • Pacjenci z implantami do głębokiej stymulacji mózgu
 • Rozpoznana nadwrażliwość na zabieg urządzenie Onda

Dlaczego właśnie ONDA ? 

ZABIEG JEST BEZPIECZNY I KOMFORTOWY

ZASTOSOWANIE UNIKATOWEGO SYSTEMU COOLWAVES™ – WYKORZYSTUJĄCEGO SPECJALNE MIKROFALE DZIAŁAJĄCE PRECYZYJNIE NA KOMÓRKI TŁUSZCZOWE, BEZ RYZYKA NARUSZENIA OTACZAJĄCYCH TKANEK, BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO DLA PACJENTA

3 KLUCZOWE WSKAZANIA W JEDNEJ TECHNOLOGII: REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ (WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE CIAŁA), REDUKCJA CELLULITU I UJĘDRNIANIE SKÓRY

ZINTEGROWANY SYSTEM CHŁODZENIA KONTAKTOWEGO DLA KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA ZABIEGU

80% ENERGII JEST SKUPIONE NA KOMÓRKACH TŁUSZCZOWYCH, A JEDYNIE 20% TO POWIERZCHOWNY EFEKT TERMICZNY

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI

Poniżej prezentujemy zdjęcia pochodzące z kolekcji Coco Clinic ukazujące efekty PRZED ORAZ PO JEDNYM ZABIEGU.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.