tel:+48 668 550 355

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Zabieg Dermaquest  

Zabiegi Ericson Laboratoire

Zabieg Hydropeptyde

Zabieg Is Clinical

Masaż z ampułką

W naszej klinice oferujemy zabiegi bezpieczne dla kobiet w ciąży. Przyszła mama powinna dbać o siebie i dziecko, dlatego niektóre zabiegi nie są wykonywane u kobiet ciężarnych. Są jednak takie, z których mogą one bez obaw korzystać. Zachęcamy więc wszystkie panie do zafundowania sobie odrobiny relaksu i oddania się w ręce naszych specjalistów. 

Na jakie zabiegi powinna uważać przyszła mama?

Niektóre z zabiegów z zakresu kosmetologii czy medycyny estetycznej są niewskazane bądź zabronione w ciąży. Przyszła mama powinna zrezygnować z wszelkich zabiegów, które wiążą się ze stosowaniem ciepła, nagrzewaniem ciała, ponieważ skóra w ciąży staje się bardziej wrażliwa. Dodatkowo niewskazane są także zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków oraz prądu, ponieważ mogą przenikać do płodu. Lepiej też powstrzymać się przed depilacją woskiem, a także depilacją laserową, podobnie jak inne zabiegi laserowe, na przykład zamykające naczynka. Mogą one wywoływać ból i stres, których należy unikać w ciąży, a dodatkowo mogą powstawać podrażnienia.

Należy być ostrożnym również z zabiegami na twarz. W okresie ciąży niewskazane są zabiegi z użyciem kwasów, takie jak chemiczne zabiegi złuszczające. 

Jakie zabiegi można wykonywać w czasie ciąży?

W ciąży warto postawić na relaks i stawiać na masaże – ciała lub twarzy. Wskazane dla kobiet w ciąży są również maski i zabiegi nawilżające czy odżywiające na twarz, regenerujące skórę z wykorzystaniem delikatnych substancji, które nie powodują podrażnień.

Zabiegi dla kobiet w ciąży – Katowice – zapraszamy

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.