Personel

mgr Ewa Pawlak

Właściciel – kosmetolog/manager

Absolwentka Ślaskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Kosmetologia. Ukończyła studia managerskie na Uniwersytecie Śląskim. Specjalizuje się w zabiegach estetycznych i anti-aging, z zakresu laseroterapii oraz modelowania sylwetki. Podczas zabiegów zwraca uwagę na potrzebę łączenia profesjonalnej terapii gabinetowej z pielęgnacją domową. Dba o najwyższą jakość usług w naszej klinice.

lek. Kamil Suliga

chirurg plastyczny, w trakcie specjalizacji

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunku lekarskim, laureat licznych nagród i wyróżnień za pracę naukową. Ukończył studia podyplomowe „Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach z oceną bardzo dobrą. Regularnie uczestniczy w zagranicznych i krajowych konferencjach i kursach doskonalących umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, które są drogą pasji zawodowej. Wyróżnia go młodzieńczy zapał, nowatorskie spojrzenie na zabiegi estetyczne/anti-aging i dziedziczona pasja do upiększania. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Chirurgii Plastycznej w SCM S.A. w Polanicy Zdrój.

nr PWZ 3405788

oiononl

lek. Joanna Tyras

dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, oraz Podyplomowych Studiów z Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej, Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Łącząc medycynę i kosmetologię spełnia się zawodowo, a jednocześnie czerpie wiele radości, pomagając w walce z kompleksami i niedoskonałościami swoich Pacjentów. W medycynie estetycznej zawsze na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar – kieruje się zasadą, że zabiegi mają subtelnie korygować niedoskonałości, podkreślać urodę i przedłużać młodość.

nr PWZ 340602

mgr Beata Wójtowicz

Linergistka

Z wykształcenia kosmetolog i linergistka. Od 15 lat z przyjemnością i zaangażowaniem rozwija się i dzieli doświadczeniem wykonując bezpieczne i naturalne makijaże permanentne zgodnie z trendami. Bierze udział w szkoleniach i kongresach, poznając nowe techniki by sprostać oczekiwaniom wymagających Klientek.

Dla Beaty każdy makijaż to indywidualne dzieło – niepowtarzalne, dobrane i wykonane z największą starannością.

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.