PROMOCJA OBOWIĄZUJE OD 1 KWIETNIA 2021 

PROJEKT PIĘKNE CIAŁO- START 

Lipoliza iniekcyjna LIPO LAX+  cena ampułki 199 zl zamiast 250 zł 

Lipoliza iniekcyjna to bezoperacyjny zabieg polegający na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej, której nie można zredukować za pomocą diety i ćwiczeń. W zawiązku z tym lipoliza iniekcyjna służy do redukcji tylko miejscowo nagromadzonego tłuszczu i modelowania sylwetki. To także doskonałe uzupełnienie zabiegu liposukcji i abdominoplastyki.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg mający na celu rozpuszczenie tkanki tłuszczowej nagromadzonej w różnych miejscach naszego ciała. W przeciwieństwie do liposukcji nie pozostawia zniekształceń na skórze, a ryzyko jakichkolwiek powikłań jest minimalne, co czyni ją zabiegiem bezpieczniejszym. Lipoliza może być alternatywą dla liposukcji (np. w przypadku dyskwalifikacji pacjenta do operacyjnego odsysania tłuszczu) lub jej uzupełnieniem (lipoliza usuwa nierówności skóry pozostałe po liposukcji).

Zabieg lipolizy iniekcyjnej, który trwa od 30 do 60 minut, polega na wstrzyknięciu cienką igłą w otłuszczone miejsca mieszaniny dwóch substancji:

wyciągu z soi: fosfatydylocholiny,

soli żółciowej: deoksycholatu.

W czasie zabiegu dochodzi do lipodestrukcji: preparat rozpuszcza komórki tłuszczowe, które są zastępowane tkanką włóknistą, co powoduje obkurczenie skóry w obrębie ostrzykniętego obszaru. Następnie rozłożony  tłuszcz jest transportowany do wątroby i usuwany w procesach metabolicznych.

Zabieg wykonuje się 3-4  krotnie co 3 tygodnie.

Modelowanie sylwetki – brzuch, boczki, nogi, bryczesy, ramiona 

Zabiegi wykonujemy urządzeniem ALMA SPA Deep 

Przy zakupie karnetu  6 zabiegów otrzymujesz drugi karnet za 50 % 

Dzięki zastosowaniu kombinacji fali ultradźwiękowej łączącej potencjał fali podłużnej i poprzecznej oraz fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości ALMA SPA Deep jest urządzeniem, które znakomicie radzi sobie z problemem modelowania okolic twarzy i podbródka a także całej sylwetki, zmniejszając nadmiar taknki tłuszczowej  i cellulitu jednocześnie ujedrniając skórę.  Podczas zabiegu, skóra zostaje ujędrniona, a jej napięcie jest zdecydowanie poprawione. Wyraźna redukcja cellulitu oraz poprawa gęstości skóry po zastosowaniu serii zabiegów z wykorzystaniem ALMA SPA Deep zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

Zabieg jest przyjemny w odczuciach , trwa ok. 30- 90 minut, w zależności od wybranego obszaru. 

Najlepsze efekty osiągane są przy zastosowaniu serii zabiegów. Rekomendowana liczba to 6-8 powtórzeń w odstępach 7 dniowych. 

DERMAPEN – małe urządzenie o wielkiej mocy sprawczej 

Cena zabiegu na twarz/szyje/dekolt 499 zł zamiast 700 zł 

Urządzenie DERMAPEN  opiera się na technologii automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł, co umożliwia wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry. Funkcja ta pozwala dobrać i kontrolować głębokość iniekcji w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm, a dzięki wymiennym igłom zachowuje sterylność zabiegu. Dzięki opatentowanej technologii wibrujących igieł urządzenie, w porównaniu do tradycyjnych metod stosowanych w mezoterapii, mezoterapia mikroigłowa odznacza się większą precyzją i efektywnością zabiegu oraz komfortem dla pacjenta.

Mikronakłuwanie najpierw pobudza naturalne czynniki wzrostu w skórze, następnie dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji włókien kolagenowych i elastyny, a w końcowej fazie tego procesu zachodzą procesy regeneracyjne. Przyspieszenie obrotu naskórka widoczne jest w postaci drobno płatowego złuszczania. Cały ten proces, zachodzący w skórze powoduje w efekcie jej pogrubienie i ujędrnienie, zmniejszenie widocznych zmarszczek i zwężenie porów.

Efekty serii zabiegowej 

odżywienie i poprawa gęstości i elastyczności skóry

odmłodzenie skóry

spłycenie blizn potrądzikowych,

poprawa wyglądu zmarszczek i drobnych bruzd

zmniejszenie wielkości porów

Zabieg wykonuje się 4-6 razy co 3 tygodnie. 

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.