Dla mężczyzn

Dzisiejszy, nowoczesny mężczyzna chce dobrze wyglądać i dobrze się czuć we własnej skórze, dlatego w naszej ofercie znajdują się także zabiegi przeznaczone dla świadomych, eleganckich mężczyzn dbających o siebie i własny wizerunek. Prezentujemy zabiegi, które pozwolą Panom zachować atrakcyjny wygląd, a także umożliwią pozbycie się wstydliwych problemów jak: nadmierna potliwość, owłosienie w niechcianych miejscach czy łysienie.

W CocoClinic mężczyźni mogą wybierać spośród szerokiego wachlarza zabiegów oczyszczających, złuszczających, odmładzających, relaksacyjnych i pielęgnacyjnych. Zapewniamy nieskrępowaną i miłą atmosferę oraz profesjonalne podejście.

zabiegi-dla-niego-2

Po zabiegach proponujemy odpowiednią pielęgnację domową aby pozytywne efekty uzyskane podczas wykonywania zabiegów, utrzymywały się jak najdłużej. Zwykle są to dwa lub trzy preparaty, umożliwiające szybką aplikację, bez konieczności spędzania dużej ilości czasu przed lustrem. Dzięki zabiegom a także pielęgnacji domowej skóra twarzy, jak i ciała na długo pozostaje utrzymana w świetnej kondycji.

Proponujemy zabiegi:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.