tel:+48 668 550 355

Fala akustyczna

Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość. Możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia.

Zabieg falą akustyczną to zabieg, który bez konieczności udziału skalpela, pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej oraz usuwanie cellulitu. Jego działanie opiera się na  fali akustycznej o dość wysokich częstotliwościach.

Fala akustyczna skierowana w głąb tkanki skórnej pobudza komórki do wzmożonego metabolizmu i regeneracji, a także do produkcji kolagenu, który odpowiedzialny jest za optymalne napięcie oraz elastyczność skóry. Zregenerowana i napięta skóra, ze wzmocnionymi włóknami kolagenowymi, to skóra gładka i pozbawiona cellulitu.

Dodatkowo fala akustyczna pozwala również na rozbicie tkanki tłuszczowej, a dzięki przyspieszonemu metabolizmowi komórkowemu, jest ona usuwana z organizmu w dość krótkim czasie, co pozwala na szybki efekt modelowania sylwetki.

Wskazania do zabiegu:

 • modelowanie sylwetki
 • zwalczanie cellulitu
 • redukcja bryczesów

 • wygładzanie blizn i zmarszczek

 • poprawa elastyczności skóry, ujędrnianie pelikanów /skory ramion

 • poprawa jędrności tkanki łącznej

 • redukcja rozstępów np. po przebytej ciąży

 • wyrównywanie nierówności po przebytej liposukcji

Efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 3 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni.

nr-8

Fale akustyczne mają zastosowanie w medycynie od lat 80, gdy zaczęto rozbijać przy ich pomocy kamienie nerkowe, natomiast od lat 90 stosuje się je w leczeniu schorzeń ścięgien i mięśni. W chwili wprowadzenia ich do ciała, fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry.

Pozwala to na osiągnięcie następujących rezultatów:

 • skóra staje się wygładzona i odmłodzona,
 • tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu,
 • tkanka łączna napina się, dzięki czemu komórki tłuszczowe są zatrzymywane w warstwie podskórnej,
 • obwód części ciała poddanych zabiegom ulega zmniejszeniu.

Komfort:

Zabieg jest przyjemny i nie powoduje uczucia dyskomfortu, z powodzeniem może być stosowany jako sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnianie skóry i usuwanie cellulitu, jak również można go stosować jako formę profilaktyki przed wystąpieniem nieestetycznej “pomarańczowej skórki” oraz innych problemów skórnych.

Bezpieczeństwo:

9

Zabiegi są wykonywane u nas przez doświadczonych specjalistów, którzy korzystają z najwyższej jakości sprzętu. Dzięki temu zabieg jest nie tylko bezbolesny i przyjemny dla pacjenta, ale także w pełni bezpieczny dla jego zdrowia.

Czas rekonwalescencji:

Jednym z atutów modelowania sylwetki z wykorzystaniem fali akustycznej jest fakt, że po zabiegu pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji i gotowy jest do powrotu do swoich codziennych zajęć bezpośrednio po zabiegu.

Powtarzalność:

Dla uzyskania pełnego efektu należy wykonać serię zabiegów, ich ilość powinna być uzależniona od indywidualnych uwarunkowań oraz obszaru zabiegowego, liczba zabiegów ustalana jest w czasie konsultacji.

Zalecenia pozabiegowe :

1. W dniu zabiegu zwiększ aktywność fizyczną.
2. Zmień dietę na niskoenergetyczną.
3. Wypijaj min. 2 litry wody dziennie 

6 nr-7

Zdjęcia wykonane po zabiegu, stanowią  wizualizacje możliwych do uzyskanie efektów zabiegu. Zdjęcia  przedstawiają efekt po serii 6 zabiegów falą akustyczną. Zaznaczyć należy, iż każdy człowiek stanowi odrębny organizm – o indywidualnej i swoistej budowie czy fizjologii, zatem nawet najbardziej szczegółowy wywiad nie może zagwarantować otrzymania efektów widocznych na zdjęciu, albowiem mogą się one różnić w zależności od indywidualnych cech klienta.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.