Najskuteczniejsza volumeria twarzy na Śląsku

Wolumetria twarzy to zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Lifting wolumetryczny, czyli modelowanie konturów twarzy kwasem hialuronowym ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy w przypadku np. zaniku tkanki tłuszczowej w danym obszarze. Zabieg wolumetrii twarzy polega na wprowadzeniu wypełniacza np. na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość tkanek miękkich w miejscach, gdzie najbardziej widoczny jest ubytek tkanki podskórnej. Iniekcja odbywa się za pomocą igły lub kaniuli. Preparat wypełnia zapadniętą objętość policzków, skroni, okolic żuchwy czy podbródka, pozwala uwydatnić kształt twarzy i skorygować jej profil. W efekcie uzyskujemy jednolity, a przede wszystkim naturalny rezultat.

radiesse-before-afterSkóra wraz z wiekiem traci jędrność oraz elastyczność. Z czasem staje się coraz bardziej wiotka i opada. Zmienia się tym samym kontur twarzy. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia się skóry związane z utratą właściwej objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki i bruzdy. Zabiegi polecane są osobom w średnim wieku i starszym, ale nie tylko. Dzięki preparatom przeznaczonym do wolumetrii możemy w dowolny sposób modelować rysy twarzy – skorygować kształt nosa, kości policzkowych czy linii żuchwy.

Wskazania: 

Wskazaniem do zabiegu wolumetrii są przede wszystkim tradycyjne objawy utraty objętości i naturalnego kształtu twarzy:

 • opadające, zapadające się policzki,
 • wyrazista „dolina łez”,
 • opadający, wiotczejący kontur okolic oczu,
 • ale też:
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • objawy lipoatrofii jarzmowej (zaniku tkanki).
 • Wolumetria jest również zabiegiem polecanym tym Pacjentom, których naturalny kształt twarzy jest zbyt szczupły, a rysy zbyt ostre.

Efekty :

Efektem zabiegu wolumetrii jest wyraźne odmłodzenie wyglądu twarzy. Podniesiona, wypełniona, sprężysta linia policzków, wyrównanie doliny łez i wygładzenie bruzd nosowo-wargowych. Przywrócenie objętości skórze w okolicach skroni i oczu, pomaga podnieść również linię brwi, co sprawia, że twarzy zostaje przywrócony młodszy, bardziej sprężysty owal. Efekty perfekcyjnie przeprowadzonej wolumetrii wyglądają naturalnie i pięknie utrzymując się w skórze od 12 do nawet 18 miesięcy.

Lifting wolumetryczny pozwala na poprawienie owalu twarzy, uwydatnienie kości policzkowych, poprawienie kształtu okolicy linii żuchwy, korektę objętości tkanek z zachowaniem naturalnych rysów twarzy.

Szczegóły zabiegu: 

Sam zabieg wolumetrii twarzy w naszym gabinecie na Śląsku polega na precyzyjnym wstrzyknięciu w głębokie warstwy skóry preparatu na bazie kwasu hialuronowego. W trakcie zabiegu modelowania twarzy specjalną igłą wprowadzamy w głąb skóry preparat. Dokładna procedura zabiegowa jest zależna od obszaru, jaki poddawany jest liftingowi.

Natychmiast po iniekcji skóra w jej okolicach staje się wypełniona, wypoczęta i sprężysta. Przywrócona zostaje jej prawidłowa objętość, nawilżenie i gładkość.

Jednocześnie działanie kwasu hialuronowego sprawia, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne, które będą skutkowały zdrowym, młodym wyglądem twarzy przez kolejne miesiące.

Zalecenia pozabiegowe:

 • Należy unikać wysokich temperatur, sauny i solarium.
 • Nie należy masować ani ugniatać ust bez wyraźnych wskazań.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Laktacja
 • Infekcje skórne w okolicach ust
 • Opryszczka (czynna)
 • Choroby układu immunologicznego
 • Alergia na kwas hialuronowy
 • Podany wcześniej wypełniacz permanentny

Wypełnianie doliny łez – Katowice

Wolumetria twarzy jest jednym z zabiegów medycyny estetycznej, który pozwala poprawić wygląd twarzy w bezpieczny sposób, zapewniając jednocześnie ładny i naturalny efekt. Wszystko to jest zasługą implantu, który jest zbliżony do naturalnej tkanki ludzkiej. Jest on miękki i elastyczny, a dodatkowo niewyczuwalny.  Kwas hialuronowy dodatkowo odżywia skórę. Wykonujemy profesjonalne modelowanie twarzy, wypełnianie doliny łez – Katowice, Tarnowskie Góry, Śląsk – zapraszamy do naszego gabinetu.

Volumeria twarzy na Śląsku – rozwiązanie, którego szukałeś

Volumeria twarzy za pomocą kwasu hialuronowego przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Volumeria twarzy, która daje natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Wolumetria twarzy – Katowice.

juvaderm-b-and-a

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.