Bezpieczne modelowanie brody na Śląsku

Najczęściej nasza uwaga jest skupiona na policzkach, bruzdach nosowo-wargowych czy ustach. W tych miejscach ubytek kwasu hialuronowego powodującego powstawanie zmarszczek i bruzd jest bardzo widoczny. Rzadko kiedy brane są pod uwagę proporcje całej twarzy, jej kształt i ogólny obraz. A szkoda, bo już starożytni stwierdzili, że piękno polega na doskonałej strukturze, wynikającej z proporcji części oraz harmonijnego ich układu. Piękna twarz, to przede wszystkim twarz harmonijna i przede wszystkim proporcjonalna, warto więc zadbać o każdą z jej części.

Twarz podzielić można na trzy piętra, gdzie właśnie dolne piętro, a zwłaszcza broda i linia żuchwy często zaburzają odpowiednie proporcje. Różne są tego przyczyny:

  • anatomiczne – broda jest mała, krótka, cofnięta czy zlewająca się z szyją
  • proces starzenia się – czyli opadanie tkanek, zmiany kostne, układu mięśni i struktury tłuszczowej, które zachodzą w obrębie czaszki. Broda się cofa, zawija – skraca się tym samym odległość od ust, a linia żuchwy staje się nieregularna.

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego lub Radiesse/ Crystalys na Śląsku ma na celu modelowanie brody i linii żuchwy z zachowaniem symetrii poszczególnych elementów twarzy. Brodę można delikatnie wydłużyć tym samym zyskać efekt wysmuklenia twarzy i przywrócenia właściwych proporcji.

Wskazania:

  • zaburzone proporcje twarzy
  • krótka i cofnięta broda
  • nieregularna linia żuchwy

Efekty:

  • wysmuklenie twarzy poprzez nadanie odpowiednich proporcji
  • wymodelowanie i podkreślenie linii żuchwy
  • wymodelowanie brody

Przed zabiegiem:

Kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków przeciwkrzepliwych, przeciwzapalnych.

Zabieg:

Zabieg ze względu na bezpieczeństwo pacjenta może wykonywać tylko lekarz.

Modelowanie brody na Śląsku polega na wstrzyknięciu preparatu za pomocą bardzo cienkiej igły, co zapewnia precyzję samego zabiegu oraz minimalizuje jego bolesność. Dla komfortu pacjenta można zastosować krem znieczulający. Zabieg trwa ok. 30 minut.

Po zabiegu:

należy unikać promieniowania słonecznego, także solarium
nie narażać się na działanie ekstremalnych temperatur (intensywne zimno, sauna)

Efekty uboczne:

U niektórych pacjentów może pojawić się zasinienie, obrzęk, lekki ból. Objawy te znikają samoistnie w przeciągu kilku dni.

Przeciwwskazania:

ciąża i karmienie piersią
stwierdzona nadwrażliwość na kwas hialuronowy
infekcja w obrębie miejsca iniekcji

Modelowanie brody na Śląsku – rozwiązanie z myślą o Tobie

Modelowanie brody za pomocą kwasu hialuronowego lub Radiesse/ Crystalys przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Modelowanie brody, które daje natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Poniższe zdjęcia prezentują efekty przed/po zabiegu w wykonaniu lek. K. Suliga.

activitymore-f12557bf-268a-41c0-9504-803b5ecde6c3activitymore-3d1ddc8c-3f97-440e-a6c0-d9993303d464
Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.