I PEEL ORMEDIC LIFT SOLUTION – Peeling 15% owocowo – organiczny

Organic Lift Solution to zabieg eksfoliacyjny, w którym wykorzystano właściwości następujących enzymów roślinnych: papaji, ananasa oraz dyni, których śluzy i miąższ zawierają enzymy o działaniu proteolitycznym. Preparat ten bardzo delikatnie złuszcza i lekko rozjaśnia skórę. Produkt oprócz enzymów zawiera także bardzo silne antyoksydanty – ekstrakt z zielonej herbaty oraz ubichinon. Dzięki temu zapewnia skórze wzmocnienie i ochronę jej struktur przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. To bardzo dobre działanie, zwłaszcza kiedy mamy do czynienia z pielęgnacją skór osób palących papierosy, bądź przemęczonych, ale także tych ze skórą bardzo wrażliwą lub wybitnie suchą (gdzie często dochodzi do podrażnienia i stanów zapalnych). Przy leczeniu trądziku różowatego odpowiednie nawilżenie i odżywienie naskórka to podstawa sukcesu. Takie efekty uzyskuje się podczas stosowania kuracji Ormedic.

By zaplanować serię zabiegów, należy ocenić stan i potrzeby skóry. Optymalna seria, to 3-6 zabiegów wykonywanych 1 w tygodniu.

Jak każdy peeling i ten pobudza odnowę komórkową naskórka, pomaga nawilżyć skórę i stymuluje ją do regeneracji, a dodatkowo zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Jest bardzo łagodny, ale nie można wykluczyć lekkiego zaczerwienienia skóry po zabiegu. Jest to naturalny i szybko ustępujący objaw.

To również doskonały zabieg łagodzący oraz regenerujący skórę po silnych peelingach. Zastosowanie kremu tej linii jest bezwzględnym wskazaniem po mocno inwazyjnych zabiegach.

Wskazania zabiegowe:

  • skóra wrażliwa
  • skóra mocno odwodniona, sucha
  • skóra palacza, skóra szara, zmęczona
  • trądzik różowaty, rumień
  • kobiety w ciąży
Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.