Profesjonalne modelowanie sylwetki w Tarnowskich Górach

W naszym gabinecie skorzystasz z wielu efektywnych sposobów na redukcję tkanki tłuszczowej. Oferujemy w 100% bezpieczne zabiegi odchudzające, dzięki którym Twoje ciało będzie szczupłe i zdrowe, np. lipokawitacja, lipoza iniekcyjna czy mezoterapia igłowa (więcej informacji na dole). Odzyskaj radość życia i pozbądź się problemu raz na zawsze – z nami!

Redukcja tkanki tłuszczowej

Otyłość zawsze stanowi zagrożenie dla zdrowia i defekt estetyczny stąd powinna być odpowiednio leczona. Otyłość to zwiększenie ilości całkowitego tłuszczu w organizmie. Bezpośrednia przyczyną otyłości jest brak równowagi między dostarczaniem organizmowi ilości energii, a jej wydatkowaniem przez organizm w dłuższym czasie. Coraz częściej pojawiającym się problemem jest otyłość miejscowa polegająca na nagromadzeniu nadmiernej tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach na ciele. Problem nierzadko dotyka osób szczupłych, które nie posiadają problemu z nadwagą, ale walczą z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, często trudną do usunięcia.

U kobiet najczęstszymi miejscami, w których występuje otyłość są: biodra, uda, pośladki. Potocznie określa się ją jako otyłość typu gruszka (od wyglądu owocu: smuklejsza góra i przysadzisty dół). Temu typowi otyłości często towarzyszy cellulit i rozstępy.

Typ miejscowej otyłości zlokalizowanej wokół talii i brzucha częściej pojawia się u mężczyzn oraz u kobiet po okresie menopauzalnym. W otyłości typu „jabłka” występuje większe ryzyko zaburzeń metabolicznych, prowadzących do nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, cukrzycy i innych chorób układu krążenia.

Otyłość rozpoznaje się na podstawie szeregu współczynników takich jak:

  • wskaźnik BMI- prawidłowa masa to BMI- 19,0-25,0
    pomiar obwodu brzucha na poziomie tali- u kobiet otyłość brzuszna >88 cm, u mężczyzn otyłość brzuszna >102 cm
  • wskaźnik WHR – otyłość u kobiet- WHR >0,8, u mężczyzn WHR > 0,9
    empirycznie określone tabele wartości w zależności od płci, wieku, wzrostu, budowy.

Rozwiązaniem tego problemu są zabiegi odchudzające w Tarnowskich Górach w Coco Clinic. Sprawimy, że Twoja sylwetka będzie smukła, kształtna i bez zbędnej tkanki tłuszczowej!

Modelowanie sylwetki na Śląsku rozwiązaniem dla Ciebie

Zabiegi odchudzające przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Modelowanie sylwetki, które daje natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Jeśli szukasz poniższych zabiegów:

  • Modelowanie sylwetki
  • Zabiegi odchudzające

To jesteś w idealnym miejscu! Zapraszamy do skorzystania z poniższych zabiegów!

Polecane zabiegi:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.