Najefektywniejszy lifting twarzy w Tarnowskich Górach

W naszym gabinecie skorzystasz z wielu efektywnych sposobów na odbudowę owalu twarzy. Oferujemy w 100% bezpieczne zabiegi, dzięki którym Twoja twarz zyska dawny kształt i blask, np. Crystalys i Radiesse, Nici hialuronowe czy Wypełniacze HA na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego. Odzyskaj radość życia i pozbądź się problemu raz na zawsze – z nami!

Utrata owalu twarzy – jak temu zaradzić?

W miarę procesu starzenia tkanka podskórna przesuwa się wraz z wiotczejącą skórą w dół tworząc ubytki objętości w obrębie kości policzkowych oraz gromadzenie się nadmiaru skóry w obrębie linii żuchwy (tzw. chomiki).
Zabiegi wolumetryczne z użyciem specjalnego kwasu hialuronowego mają na celu odbudowę objętości twarzy, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych i doliny łez, a także poprawę owalu twarzy poprzez „podciągnięcie” opadającej skóry podbródka. Nasz lifting twarzy w Tarnowskich Górach daje w efekcie przywrócenie odpowiednich proporcji twarzy, a co za tym idzie spektakularne odmłodzenie i odświeżenie wizerunku.

W przypadku młodych Pacjentów można „poprawić „naturę, uwypuklając zbyt płaskie kości policzkowe, tworząc charakterystyczne „wgłębienie” pod kością policzkową co daje pożądany efekt wymodelowanej harmonijnej twarzy.
U Pacjentów starszych z pomocą wolumetrii można przede wszystkim odbudować objętość w miejscach, które niegdyś były wypełnione (kości policzkowe) oraz unieść opadającą skórę.

Wskazania:

 • nadanie utraconej objętości w obrębie kości policzkowych (środkowe piętro twarzy) co daje spektakularny efekt odmłodzenia
 • uniesienie „opadających” fałdów skóry tworzących głębokie bruzdy nosowo-wargowe oraz tzw. „chomiki ” (lifting wolumetryczny)
 • poprawa owalu twarzy
 • wyszczuplenie twarzy
 • uwypuklenie „płaskich” policzków
 • modelowanie policzków
 • modelowanie brody i linii żuchwy
 • ubytki objętości skroni

Efekty:

 • odbudowa i wymodelowanie okolicy kości policzkowych
 • remodeling dolnej części twarzy
 • odbudowa i poprawa owalu twarzy

Lifting twarzy w Tarnowskich Górach to rozwiązanie dla Ciebie!

Lifting twarzy przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Odbudowa owalu twarzy, która daje natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Polecane zabiegi:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.