Bezpieczne zabiegi na podwójny podbródek w Tarnowskich Górach

W naszym gabinecie skorzystasz z wielu efektywnych sposobów na podwójny podbródek. Oferujemy w 100% bezpieczne zabiegi, dzięki którym Twoja twarz będzie wyglądać szczupło i estetycznie, np. lipoza iniekcyjna, LipoRadiologia™ czy nici liftingujące PDO (więcej informacji na dole). Odzyskaj radość życia i pozbądź się problemu raz na zawsze – z nami!

Drugi podbródek, „chomiki” – co to jest i dlaczego powstaje?

Drugi podbródek i „chomiki” to problem zarówno kobiet jak i mężczyzn, powoduje, że zanika wyraźna granica pomiędzy twarzą, a szyją, co powoduje, skutkuje rozmytym owalem twarzy. Niestety drugi podbródek postarza i optycznie dodaje kilogramów.

Przyczyny powstawania niedoskonałego konturu twarzy są różne: począwszy od czynników genetycznych, przez te związane z grawitacją, kiedy skóra wraz z upływem czasu zwyczajnie „ciągnie” ku dołowi, po problemy z nadwagą.
Proces starzenia się twarzy jest spowodowany zmianami zachodzącymi w naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej i mięśniach. One wspólnie odpowiadają za niekorzystne zmiany objętości i konturu twarzy. W miarę upływu lat skóra traci swą elastyczność i sprężystość, a tłuszcz niefortunnie kumuluje się pod brodą (tzw. drugi podbródek) i z boku twarzy (w formie tzw. chomików). Najlepsze efekty w poprawianiu owalu twarzy daje łączenie ze sobą różnych naszych zabiegów na podwójny podbródek w Tarnowskich Górach.

Zabiegi na na podwójny podbródek w Tarnowskich Górach rozwiązaniem dla Ciebie

Zabiegi na podwójny podbródek przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Zabiegi na podwójny podbródek, które dają natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Polecane zabiegi:

Wspomagająco:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.