Korekta kształtu nosa

Zabiegi polegające na poprawie wyglądu i kształtu nosa przy użyciu kwasu hialuronowego stały się ciekawą i skuteczną propozycją dla pacjentów obawiających się klasycznych zabiegów chirurgii plastycznej.

Metoda ta daje możliwość natychmiastowej zmiany wyglądu nosa oraz wymodelowanie mankamentów, które negatywnie wpływają na komfort życia pacjentów.

Wpływ na podniesienie jakości życia po zabiegach korekcji nosa znacząco wzrasta, o czym mówią naukowcy badający psychologiczny aspekt zabiegów. Zdecydowana poprawa samooceny, poniesienie własnej wartości i lepszy komfort życia to odczucia i opinie pacjentów po zabiegu korekcji nosa.

A wszystko to można osiągnąć w kilkanaście minut bez potrzeby narkozy, bólu , operacji, krwiaków i długiego pooperacyjnego okresu rekonwalescencji.

Efekt zabiegu utrzymuje się indywidualnie, ok 6-12 miesięcy. Czas utrzymywania efektu początkowego można przedłużać kolejnymi dawkami preparatu. Każdy kolejny, odpowiednio wykonany zabieg daje lepszy i dużo trwalszy efekt.

Polecane zabiegi:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.