Odmładzające zabiegi na dłonie w Tarnowskich Górach

W naszym gabinecie skorzystasz z wielu efektywnych sposobów na piękny wygląd swoich dłoni. Oferujemy w 100% bezpieczne zabiegi, dzięki którym Twoje dłonie będą wyglądać młodziej, np. Linerase, laser frakcyjny Emerge™ czy mezoterapia igłowa (więcej informacji na dole). Odzyskaj radość życia i pozbądź się problemu raz na zawsze – z nami!

Dłonie – w jaki sposób się starzeją?

Zadbane dłonie są bardzo ważnym elementem wizerunku nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Dłonie starzeją się stosunkowo szybko i w bardzo widoczny sposób. Oprócz normalnych – fizjologicznych procesów, na przyspieszenie starzenia się dłoni wpływ mają czynniki zewnętrzne. Z wiekiem skóra dłoni szybciej niż w pozostałych okolicach traci sprężystość i jędrność, staje się cienka z licznymi przebarwieniami. Następuje zanik mięśni i podskórnej tkanki tłuszczowej, co powoduje prześwitywanie naczyń krwionośnych, uwidocznienie ścięgien, zarysów kości śródręcza – dłonie przybierają „kościsty” wygląd.

Najczęstsze problemy:

  • utrata elastyczności i jędrności skóry
  • spadek nawilżenia tkanek
  • plamy i nierówności kolorytu skóry
  • nadmierne rogowacenie skóry
  • utrata objętości tkanek.

Zabiegi na dłonie w Tarnowskich Górach dla lepszego wyglądu

Zabiegi na dłonie przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Zabiegi na dłonie, które dają natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Proponowane zabiegi:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.