Odmładzający laser frakcyjny w Tarnowskich Górach

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu czyli odmładzania skóry oraz do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada uznany certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

laser_frakcyjny_palomar_emerge

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu czyli odmładzania skóry oraz do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ posiada uznany certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Zabieg wykonywany laserem EMERGE™:

 • Odmładzanie skóry poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
 • Usuwanie zmarszczek oraz wszelkich widocznych zmian skórnych spowodowanych starzeniem
 • Usuwanie zmian pigmentowych
 • Poprawa jędrności skóry
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Rozszerzone ujścia gruczołów łojowych
 • Redukcja nierównej tekstury skóry
 • Redukcja blizny potrądzikowe
 • Certyfikat FDA na usuwanie „kurzych łapek”!

Czym jest EMERGE™?

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry oraz przebudowy skóry od wewnątrz dając efekt zdrowej, napiętej, pełnej blasku skóry.

laser-dra-natalia-ribe

Dlaczego wybrać EMERGE™?

Emerge™ to zabieg wykonywany przy użyciu specjalnie dobranej długości lasera frakcyjnego. Jest on skierowany do tych osób, które borykają się z problemem drobnych zmarszczek. Znakomicie sprawdza się u pacjentów chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Zabieg laserem Emerge™ eliminuje również drobne przebarwienia na skórze. Laser sprawdza się w walce z bliznami potradzikowymi oraz pooperacyjnymi (szczególnie świeże blizny np. po cesarskim cięciu, po implantacji piersi) oraz rozstępami powodując znaczną redukcję.

Jak działa EMERGE™?

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra, dobrze napięta, o wyższym poziomie nawilżenia i świetlistości.

Jak wygląda zabieg resurfacingu przy użyciu lasera EMERGE™?

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas procedury i po jej zakończeniu.

Większość z zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Czego powinienem się spodziewać po zabiegu ?

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się około dobę. Następnego dnia na skórze pojawiaja się bardzo drobniutkie strupki, które są praktycznie niewidoczne, a w ciągu kilku dni po zabiegu, około tygodnia, maksymalnie dwóch tygodniach ulegną całkowitemu złuszczeniu odkrywając nowe, młodsze warstwy skóry.

Jak często należy powtarzać zabieg?

W zależności od kondycji skóry. Zazwyczaj zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów co 14-21 dni dla uzyskania najlepszych rezultatów. Efekty poprawy gęstości skóry odczuwalne są już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania:

 • Terapie doustne retinoidami (Roaccutan, Accutan) oraz izotretinoiną (Izotek, Curacne, Aknenormin) lub steroidami ;
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne);
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
 • Nowotwory skóry;
 • Fotodermatozy;
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry);
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • Świeżo stosowane peelingi;
 • Cukrzyca;
 • Ciąża;
 • Bycie w trakcie karmienia piersią;
 • Obniżenie odporności organizmu;

Palomar Medical

Firma Palomar Medical od ponad 10 lat tworzy technologie laserowe dla medycyny i kosmetologii.

W swoim portfolio posiada ponad 40 patentów oraz około 40 prestiżowych certyfikatów FDA.

Palomar posiada patenty między innymi na:

 • Usuwanie owłosienia za pomocą światła
 • Łagodne wprowadzenie impulsu – zwiększenie komfortu pacjenta
 • Photon recycling dla zwiększonej wydajności
 • Selektywne rozpuszczanie tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu, napinanie skóry metodą laserową
 • Resurfacing skóry metodą frakcyjną
 • Głęboką penetrację wiązki
 • Programowalną długość fali

Laser frakcyjny w Tarnowskich Górach – rozwiązanie, którego potrzebowałeś

Zabieg przy użyciu frakcyjnego lasera Emerge™ przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Odmładzanie, które daje natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

efekty-laser efekty-laser-2 efekty-laser-3 efekty-laser-4 efekty-laser-5

Czym jest laser frakcyjny CO2?

W związku z tym, że zabiegi laserowe są dziś jednymi z bardziej popularnych zabiegów, warto wyjaśnić, czym są poszczególne rodzaje laserów. Laser frakcyjny to urządzenie, które pozwala w krótkim czasie i w sposób bezinwazyjny poprawić wygląd skóry, przywrócić jej jędrność, odmłodzić, zlikwidować niedoskonałości w postaci na przykład blizn potrądzikowych, zamknąć rozszerzone pory. Laser tego typu wykorzystujemy do efektywnej i trwałej regeneracji skóry. W trakcie zabiegu dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia komórek skóry. Dzięki temu zostają one pobudzone do odnowy. Energia świetlna, którą w trakcie zabiegu emituje laser, jest pochłaniania przez wodę zgromadzoną w skórze. Woda ta ulega podgrzaniu, a następnie odparowuje. Wskutek zabiegu laserem frakcyjnym powstają mikrourazy, które wywołują procesy regeneracyjne, takie jak tworzenie nowych włókiem kolagenowych. 

Dla kogo są zabiegi medycyny estetycznej wykonywane z użyciem lasera frakcyjnego?

Laser frakcyjny co2 jest przeznaczony niemal dla każdego, kto chce poprawić swój wygląd i samopoczucie. Zabiegi wykonywane są bez znieczulenia, ponieważ nie jest ono potrzebne. Przebieg zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego jest nieinwazyjny, więc mogą skorzystać z niego osoby w różnym wieku, z różnymi problemami skórnymi. W trakcie zabiegu laser frakcyjny podgrzewa skórę pobudzając ją do odbudowy, w wyniku czego staje się jędrniejsza, bardziej napięta.

Czas zabiegu zależy od oczekiwanych efektów (czy poddajemy się usuwaniu blizn potrądzikowych, czy chcemy zamknąć rozszerzone pory, spłycić zmarszczki) oraz powierzchni poddawanej zabiegowi. Stan skóry poprawia się wyraźnie po kilku-kilkunastu dniach. Proces gojenia przebiega szybko – już 7 dni, a maksymalnie 14 dni po zabiegu można cieszyć się młodą, napiętą, gładką skórą. Pamiętajmy, że zabiegi wykonywane są po konsultacji, aby osiągnąć najlepsze efekty i mieć gwarancję bezpieczeństwa zabiegu.

Laser frakcyjny – Katowice – zapraszamy!

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.