NOWOŚĆ!!!

Bezinwazyjny lifting twarzy Alma Spadeep Uniface

Jeśli chcesz:

  • wymodelować kontur twarzy i profilu
  • pozbyć się tkanki tłuszczowej i obwisłej skóry zniekształcającej wygląd twarzy i szyję
  • ujędrnić  skórę

Skorzystaj z zabiegów ALAMA Uniface. Alma To najlepsze urządzenie na rynku do przywracania dawnych konturów  twarzy i szyi.

banner-product-alma_1

W Coco Clinic stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość uzyskiwania rezultatów i wysoką efektywność zabiegów. W trosce o komfort naszych Pacjentów wprowadziliśmy do oferty zabiegów na twarz procedury z wykorzystaniem najnowocześniej na świecie, wielofunkcyjnej platformy SpaDeep marki Alma – uznanego na świecie producenta urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Czym jest ALMA SpaDeep ?

3

To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i innymi głowicami zabiegowymi marki Alma. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

SPADEEP znacznie zmniejsza niedoskonałości skóry związane ze starzeniem się, w tym zmarszczki, linie mimiczne, nierównomierny koloryt i sprężystość skóry. Rozstępy, powierzchniowa pigmentacja i nierówna tekstura skóry są wygładzane i wyrównywane w łatwy i bezbolesny sposób, bez okresu rekonwalescencji.

UniPolar to opatentowana technologia ALMA pozwalająca na głębokie, a jednocześnie bezpieczne podgrzewanie tkanek na różnych głębokościach skóry. Dostarcza skoncentrowaną energię fal radiowych do głębszych warstw skóry bez powodowania dyskomfortu.

Technologia AlmaWave 40,68 MHz głębokie, jednorodne podgrzewanie dla uzyskania widocznych, długotrwałych rezultatów. Tak intensywna energia rozgrzewa wnętrze skóry, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje tworzenie nowego kolagenu, aby zwiększyć grubość skóry

Jakie zabiegi na twarz i szyję można wykonać przy użyciu SpaDeep Alma?

nr-4

TERMOLIFTING – modelowanie dla doskonalszych rysów twarzy

Platforma umożliwia wykonanie zabiegów modelowania kształtu twarzy przez selektywne namnażanie włókien kolagenowych z jednoczesnym niszczeniem komórek tłuszczowych dzięki czemu uzyskujemy bezinwazyjny lifting twarzy. Głowica UniFace emituje fale wywołujące na przemian oziębienie i ogrzanie tkanek, prowadząc do powstawania nowych sprężystych włokien kolagenowych. Połączenie energii fal radiowych i masażu mechanicznego przyspiesza metabolizm tkanek skóry, zmniejszając objętość komórek tłuszczowych, stymulując drenaż limfatyczny i wyraźnie wygładzając strukturę skóry. Zabieg jest niezwykle przyjemny.

Czy metoda jest bezpieczna?

Tak, to całkowicie bezpieczny sposób na wymodelowanie konturu twarzy i szyi.

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać zamierzone efekty?

Liczba zabiegów jest różna i zależy od problemu. Zazwyczaj stosuje się od 6-12 zabiegów .

Czy uzyskane efekty są trwałe?

Dzięki ALAMA SpaDeep uzyskuje się długotrwałe efekty. Jednak z uwagi na naturalne procesy starzenia się tkanek zabiegi wymagają okresowego powtarzania w celu utrzymania uzyskanych rezultatów.

Czy zabiegi wykonywane przy użyciu ALMA SpaDeep wymagają przygotowania?

Nie ma takiej potrzeby.

Jak długo trwają zabiegi?

Czas trwania jest różny i zależy od ilości partii poddawanych zabiegowi. Twarz ok 45 min.

Postaw na precyzję i wielofunkcyjność platformy ALMA SpaDeep  i przywróć blask Twojej urodzie.

Zalecenia pozabiegowe :

1. W dniu zabiegu zwiększ aktywność fizyczną. 
2. Zmień dietę na niskoenergetyczną.
3. Wypijaj min. 2 litry wody dziennie 

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.