ju

Juvéderm® Volite  to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo Juvéderm® Volite zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

Jak działa Juverderm Volite ?

Juvéderm® VOLITE jest produkowany z wykorzystaniem opatentowanej przez firmę Allergan technologii VYCROSS®, która łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel o intensywnym działaniu.

Opis zabiegu:

Juvéderm® VOLITE jest podawany iniekcyjnie do skóry właściwej, tuż pod naskórkiem, po uprzednim znieczuleniu zewnętrznym obszaru poddawanemu iniekcji. Wykorzystywany jest do zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający, lidokainę, celem zapewnienia największego możliwego komfortu w trakcie zabiegu.

Zabieg Juvéderm® VOLITE to zabieg jednorazowy. Nie ma konieczności wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt. Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jej jakości utrzymują się ok. 9 miesięcy.

Wskazania:

•  utrata elastyczności i gładkości

•  przesuszenie skóry na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach

•  widoczna siateczka drobnych zmarszczek

•  skóra wiotka, szara, cienka

 

pasted-image-0-2 pasted-image-0

 

 

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.