ju

Nawilżenie, ujędrnienie i blask w jednym preparacie

Czy znasz już Juvederm Volite? To rewolucyjny preparat do iniekcji, dzięki któremu sprawisz wiele dobroci swojej skórze. Jest świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób zabieganych, które nie mają czasu na wiele różnych zabiegów. Sprawisz, że Twoja cera stanie się głęboko nawilżona, elastyczna, odmłodniona i pełna naturalnego blasku. Sprawdź to na własnej skórze w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach!

Juvéderm® Volite  to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo Juvéderm® Volite zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

Jak działa Juverderm Volite ?

Juvéderm® VOLITE jest produkowany z wykorzystaniem opatentowanej przez firmę Allergan technologii VYCROSS®, która łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel o intensywnym działaniu.

Opis zabiegu:

Juvéderm® VOLITE jest podawany iniekcyjnie do skóry właściwej, tuż pod naskórkiem, po uprzednim znieczuleniu zewnętrznym obszaru poddawanemu iniekcji. Wykorzystywany jest do zabiegów w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Zawiera środek znieczulający, lidokainę, celem zapewnienia największego możliwego komfortu w trakcie zabiegu.

Zabieg Juvéderm® VOLITE to zabieg jednorazowy. Nie ma konieczności wykonania serii, by uzyskać optymalny efekt. Rezultaty w postaci odmłodzenia skóry i wyraźnej poprawy jej jakości utrzymują się ok. 9 miesięcy.

Wskazania:

•  utrata elastyczności i gładkości

•  przesuszenie skóry na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach

•  widoczna siateczka drobnych zmarszczek

•  skóra wiotka, szara, cienka

 

pasted-image-0-2 pasted-image-0

Efektywne nawilżenie i odmłodzenie w Tarnowskich Górach

Juvederm Volite – te obcobrzmiące słowa będą Twoim wybawieniem w razie problemów z elastycznością, sprężystością i suchością skóry. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy Panie z całego Śląska do naszego gabinetu w Tarnowskich Górach!

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.