tel:+48 668 550 355

Pixel RF radiofrekwencja z plazmą

Jeśli Twoim problemem są:

Skorzystaj z zabiegów Pixel RF. To urządzenie służy do gruntownej przebudowy skóry, tym samym redukcji mankamentów skóry takich jak: blizny, rozstępy, przebarwienia, wiotkość, zmarszczki.

W Coco Clinic stawiamy na bezpieczeństwo, szybkość uzyskiwania rezultatów i wysoką efektywność zabiegów. W trosce o komfort naszych Pacjentów wprowadziliśmy do oferty zabiegów na ciało procedury z wykorzystaniem najnowocześniej na świecie, wielofunkcyjnej platformy – uznanego na świecie producenta urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Czym jest urządzenie ?

To platforma do przeprowadzania różnych zabiegów modelowania ciała i twarzy oraz do likwidacji niedoskonałości skóry, poprawy jej wyglądu i kondycji, która świetnie spisuje się przy kształtowaniu konturów twarzy i szyi oraz usuwaniu niedoskonałości skóry wynikających z naturalnego starzenia się tkanek lub będących wynikiem procesów chorobowych. Wykorzystuje się ją we współpracy z ultranowoczesnymi technologiami i innymi głowicami zabiegowymi marki. Dzięki temu można wykonywać zabiegi szybko, bezpiecznie, kompleksowo i w komfortowych dla pacjenta warunkach, uzyskując efekty znakomite, a często także spektakularne, utrzymujące się przez długi czas.

Urządzenie znacznie zmniejsza niedoskonałości skóry związane ze starzeniem się, w tym zmarszczki, linie mimiczne, nierównomierny koloryt i sprężystość skóry. Rozstępy, powierzchniowa pigmentacja i nierówna tekstura skóry są wygładzane i wyrównywane w łatwy i bezbolesny sposób, bez okresu rekonwalescencji.

UniPolar to opatentowana technologia pozwalająca na głębokie, a jednocześnie bezpieczne podgrzewanie tkanek na różnych głębokościach skóry. Dostarcza skoncentrowaną energię fal radiowych do głębszych warstw skóry bez powodowania dyskomfortu.

Technologia AlmaWave 40,68 MHz głębokie, jednorodne podgrzewanie dla uzyskania widocznych, długotrwałych rezultatów. Tak intensywna energia rozgrzewa wnętrze skóry, obkurcza włókna kolagenowe i stymuluje tworzenie nowego kolagenu, aby zwiększyć grubość skóry.

Microplasma RF – najnowsza technologia plazmy frakcyjnej w połączeniu z radiofrekwencją.

Pixel RF to obecnie jedna z bardziej innowacyjnych kuracji służących walce z rozstępami, bliznami, zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, grubą nierówną skórą, czy powstającą z wiekiem wiotkością skóry. Działanie PIXEL RF opiera się na połączeniu siły radiofrekwencji ( mikronakłuwanie + RF)  z mocą plazmy. Symultaniczne działanie tych dwóch technologii pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów w krótszym czasie. Podczas zabiegu wiązka plazmy tworzy swoistą siateczkę mikrouszkodzeń, które powodują silne stymulowanie naskórka do odnowy a w skórze właściwej pobudzają ją do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Specjalnie opatentowana głowica pozwala na traktowanie obszarów nie tylko w obrębie twarzy ale i ciała np. brzucha, nóg, ramion czy innych części.

Na jakie problemy wykonywany jest zabieg Pixel RF ?

Zabieg jest doskonałą odpowiedzią na:

 • Blizny
 • Rozstępy
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Nierówna faktura skóry
 • Rozszerzone pory
 • Wiotkość skóry

Jak przebiega zabieg Pixel RF ?

Po konsultacji ze specjalistą i stworzeniu dokumentacji fotograficznej, leczone miejsce jest dezynfekowane i znieczulane. Następnie po dobraniu parametrów odpowiednich dla danej skóry, przystępuje się do właściwego zabiegu.  Zabieg polega na kontrolowanych mikronakłuciach skóry z jednoczesnym podgrzaniem tkanki fala radiową w celu pobudzenia skóry właściwej do przebudowy. Na powierzchni naskórka w czasie zabiegu emitowana jest plazma uszkadzająca naskórek w celu jej całkowitej odnowy. Po zabiegu nakładamy odpowiednie preparaty medyczne poprawiające odnowę skóry i przyspieszające gojenie. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona ok 3-4 dni, może występować delikatne pieczenie i obrzęk. Po zabiegu zaleca się pozostać w domu lub wykonać zabieg przed weekendem.

Czy zabieg Pixel RF jest bolesny ?

Zabieg narusza naskórek i skórę właściwą, zatem jest najbardziej skuteczny, z tego powodu należy do grupy zabiegów z odczuciem bolesności uśmierzanej znieczuleniem miejscowym.

Zalecenia pozabiegowe:

Na leczonym obszarze należy stosować maść z antybiotykiem łagodzącym podrażnienia. Zaleca się również przemywanie skóry kwasem bornym. Po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce, powinno się stosować wysokie filtry mineralne SPF ( dostępne u nas w Klinice )  W pierwszej fazie po zabiegu występuje zaczerwienie skóry – trwa to około 12 – 48h następnie dochodzi do procesów łuszczenia się naskórka. Dodatkowo pomiędzy zabiegami w celu odbudowy i zwiększenia efektów kuracji można wykonać u nas zabieg EstGen- silna regeneracja i odbudowa skóry. Ponadto w dniach po zabiegach warto zwiększyć swoją aktywność fizyczną i podaż płynów oraz zmienić dietę na niskokaloryczną.

Ile zabiegów należy wykonać?

W zależności od problemu skóry oraz stopnia jego zaawansowania należy wykonać ok. 1-6 zabiegów w odstępach jednego miesiąca. Przebieg efektywnej kuracji ustala nasz odpowiednio przeszkolony personel.

Przeciwwskazania:

 • przewlekłe choroby ogólnoustrojowe
 • ciąża
 • nieleczona cukrzyca
 • skłonność do blizn
 • aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne, grzybicze

Osoby ze skłonnością do tworzenia się opryszczki przed zabiegiem powinny stosować profilaktycznie maści.

1 2 3

Zdjęcia wykonane po zabiegu, stanowią  wizualizacje możliwych do uzyskanie efektów zabiegu. Zdjęcia  przedstawiają efekt po serii 4 zabiegow. Zaznaczyć należy, iż każdy człowiek stanowi odrębny organizm – o indywidualnej i swoistej budowie czy fizjologii, zatem nawet najbardziej szczegółowy wywiad nie może zagwarantować otrzymania efektów widocznych na zdjęciu, albowiem mogą się one różnić w zależności od indywidualnych cech klienta.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.