Zabiegi na okolice oczu

CIENIE POD OCZAMI, OBRZĘKI, DOLINA ŁEZ

tired-eyes

Najefektywniejsze zabiegi na okolice oka w Tarnowskich Górach

Permanentny stres, zmęczenie powoduje, że nasza cera staje się szara pozbawiona blasku, pojawiają się drobne zmarszczki. Pierwszym objawem utraty objętości kolagenu w skórze są zmiany wokół oczu, drobne zagłębienia pod oczami, nazywane „doliną łez”. Nasze spojrzenie wydaje się zmęczone, podkrążone, smutne, pojawiają się zapadnięcia głównie przy wewnętrznych kącikach oczu, a także worki pod oczami. Aby tego uniknąć, proponujemy zabiegi na okolice oka w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, takie jak mezoterapia igłowa. Przykładowo zabieg wypełnienia doliny łez niweluje problem zmęczonych oczu. Nasze spojrzenie nabiera promiennego blasku, skóra wokół oczu staje się jasna i jędrna. Finalnie uzyskujemy spłycenie zagłębienia, zmniejszenie zasinienia oraz zagęszczenie i ujędrnienie skóry w obszarze poddanym terapii. Zabiegi w okolicach „doliny łez” powodują, że twarz ma świeży, wypoczęty i zdrowy wygląd. Zabieg wykonywany wokół oczu jest bezbolesny, wykonany po znieczuleniu miejscowym kremem Emla.

Zabiegi na skórę wokół oczu, które wykonujemy, sprawiają, że skóra wokół oczu staje się wypoczęta, napięta, poprawiona zostaje elastyczność skóry, a to wpływa pozytywnie na wygląd całej twarzy.

Zabiegi na since pod oczami – Katowice

Zabiegi okolic oczu wykonywane w naszym gabinecie pozwalają skutecznie pozbyć się cieni pod oczami. Jest to jeden z częściej występujących problemów okolicy oczu. Cienie w okolicy oczu pojawiają się nie tylko w wyniku zmęczenia, niewyspania, ale są często uwarunkowane genetycznie. Zabiegi oferowane w naszym gabinecie pozwalają rozjaśnić skórę wokół oczu i pozbyć się problemu.

Zabiegi na worki pod oczami – Katowice

Worki pod oczami mogą powstawać wskutek niewyspania, uwarunkowań genetycznych, choroby, ale także niewłaściwego trybu życia. Wśród przyczyn, które sprawiają, że skóra wokół oczu jest opuchnięta, można wymienić palenie tytoniu, odwodnienie organizmu, ale także zmniejszenie jędrności i grubości skóry związane z wiekiem. W naszym gabinecie oferujemy zabiegi na worki pod oczami. Katowice, Tarnowskie Góry, Śląsk – zapraszamy. Poprawiamy wygląd okolic oczu bezpiecznie i efektywnie.

Preparaty:

Zabiegi na okolice oka w Tarnowskich Górach z myślą o Twoim problemie

Zabiegi na okolice oka przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Wypełnienie doliny łez, która daje natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zabiegi na okolice oka – Katowice – zapraszamy.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.