tel:+48 668 550 355

PROCEDURY POSTĘPOWANIA DLA KLIENTÓW/ PACJENTÓW W ZWIĄZKU Z COVID-19

W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo wdrożyliśmy nowe, zaawansowane procedury sanitarne abyście Państwo mogli korzystać z zabiegów estetycznych, laserowych i kosmetycznych

Jak teraz będą wyglądać Państwa wizyty ? Prosimy o zapoznanie i przestrzeganie procedur.

Aby zapewnić zdrowie naszemu personelowi i Państwu, przeprowadzimy następujące czynności przed, w czasie i po wizycie:

PRZED WIZYTĄ:

Telefoniczna weryfikacja zdrowia Klientów podczas umawiania na wizyty oraz na dzień przed wizytą przeprowadzamy wywiad epidemiologiczny. Wywiad dotyczy :

  • wykluczenia występowania objawów COVID-19 u Pacjenta,
  • wykluczenie kontaktów z osobami zakażonymi coronavirusem w ciągu ostatnich 14 dni,
  • wykluczeniu wyjazdów za granicę w ciągu 14 dni w tereny szczególnie zagrożone.

WIZYTA:

Po wejściu do gabinetu będzie wykonywany bezdotykowy pomiar temperatury ciała oraz konieczne umycie i odkażenie rąk. Środek do dezynfekcji znajduje się przy wejściu. 

Prosimy o punktualne przybycie do salonu. Klienci  umawiani są z zabezpieczeniem odpowiedniego czasu na każdorazową dezynfekcję, w gabinecie może przebywać tylko jedna osoba. Nie przyjmujemy osób towarzyszących w recepcji.  

Prosimy o nieużywanie telefonów komórkowych.

Konieczność podpisania oświadczenia stanu zdrowia dotyczącego Covid-19 oraz o zasadach obowiązujących w gabinecie podczas procedury przyjmowania.

Przerwy pomiędzy wizytami zostają wydłużone, ze względu na potrzebny czas do dezynfekcji pomieszczeń.

Prosimy o wstępne przygotowanie się do zabiegu w domu, celem skrócenia pobytu w gabinecie: zmycie makijażu, spięcie długich włosów, ściągniecie biżuterii.

Pacjentów przybyłych na wizytę obowiązuje decyzja Ministra Zdrowia z dnia 9 kwietnia 2020 roku dotycząca zastosowania własnych maseczek przykrywających usta i nos.

PO WIZYCIE:

Mycie i dezynfekowanie powierzchni oraz wietrzenie i ozonowanie/ jonizowanie  pomieszczeń, specjalistycznymi urządzeniami bakterio i wirusobójczymi – w trakcie i po każdym zabiegu.

Pracujemy w znacznej większości na jednorazowych środkach higienicznych, natomiast wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku zostają poddane sterylizacji, co w pełni zabezpiecza przed ewentualnym zakażeniem.

Wydłużamy przerwy pomiędzy Klientami/ Pacjentami.

Stosujemy ochronne maseczki, okulary, przyłbice, fartuchy, rękawiczki.

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.