Lasery i urządzenia

Laser to uniwersalne urządzenie, którym w zależności od przeznaczenia można wykonać zabieg odmładzający, można wygładzić skórę, wybielić zęby, wydepilować, usunąć przebarwienia lub tatuaż, a także pozamykać naczynka krwionośne.

lasery-aparatura-2

Urządzenie laserowe emituje specyficzny rodzaj światła o skupionej, równoległej wiązce. Bywa, że światło to niesie ze sobą bardzo dużą moc i wtedy można nim przecinać tkanki . Lasery o mniejszej sile działają delikatniej, używa się ich np. do stymulowania produkcji kolagenu w skórze. Poszczególne typy laserów wysyłają światło tylko o jednej długości fali. Niektóre długości są lepiej wychwytywane przez melaninę (barwnik w skórze, włosach i tęczówkach oczu), inne przez hemoglobinę (barwnik krwi), a jeszcze inne przez wodę (dzięki temu odparowywane są warstwy skóry), dlatego do usuwania naczynek, przebarwień i złuszczania potrzeba aż trzech różnych urządzeń.

W dbałości o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta w CocoClinic oferujemy szeroką gamę laserów i urządzeń medycznych renomowanych firm światowych posiadających certyfikaty bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegów. 

Specjalizujemy się  w zabiegach epilacji laserowej, resurfacingu skóry, usuwaniu blizn, rozstępów,  przebarwień oraz zamykania poszerzonych naczyń. Posiadamy także sprzęt do modelowania sylwetki.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.