tel:+48 668 550 355

Lasery i urządzenia

Laser to uniwersalne urządzenie, którym w zależności od przeznaczenia można wykonać zabieg odmładzający, można wygładzić skórę, wybielić zęby, wydepilować, usunąć przebarwienia lub tatuaż, a także pozamykać naczynka krwionośne. Jest to popularny sprzęt w zabiegach medycyny estetycznej.

lasery-aparatura-2

Urządzenie laserowe emituje specyficzny rodzaj światła o skupionej, równoległej wiązce. Bywa, że światło to niesie ze sobą bardzo dużą moc i wtedy można nim przecinać tkanki. Lasery o mniejszej sile działają delikatniej, używa się ich np. do stymulowania produkcji kolagenu w skórze. Poszczególne typy laserów wysyłają światło tylko o jednej długości fali. Niektóre długości są lepiej wychwytywane przez melaninę (barwnik w skórze, włosach i tęczówkach oczu), inne przez hemoglobinę (barwnik krwi), a jeszcze inne przez wodę (dzięki temu odparowywane są warstwy skóry), dlatego do usuwania naczynek, przebarwień i złuszczania potrzeba aż trzech różnych urządzeń.

Popularne zabiegi laserowe wśród zabiegów medycyny estetycznej

Jednym z bardziej popularnych zabiegów z wykorzystaniem lasera jest depilacja laserowa. Ta metoda sprawia, że po kilku sesjach zabiegowych możemy pozbyć się zbędnego owłosienia, które już nie będzie odrastać. Trzeba pamiętać, że ze względu na różne stadium wzrostu włosa, należy wykonać kilka zabiegów, aby zadziałać na włos w odpowiednim etapie. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem lasera, którego światło pochłaniane jest przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym. Melanina ta pochłania energię lasera, a w wyniku tego zniszczeniu ulega zarówno ona, jak i cały mieszek.

Warto przyjrzeć się także zabiegom na twarz, takim jak usuwanie przebarwień czy zmian skórnych. Do walki z tym przeciwnikiem wykorzystujemy skuteczny, nowoczesny laser frakcyjny. Dzięki niemu można pozbyć się zmarszczek, zmian pigmentacyjnych, przebarwień, a także blizn. Laser frakcyjny to niezawodne urządzenie w zabiegach medycyny estetycznej.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej z użyciem lasera

W dbałości o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta w CocoClinic oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej przy wykorzystaniu laserów i urządzeń medycznych renomowanych firm światowych posiadających certyfikaty bezpieczeństwa oraz skuteczności zabiegów.

Specjalizujemy się  w zabiegach medycyny estetycznej takich jak zabiegi epilacji laserowej, resurfacingu skóry, laserowe usuwaniu blizn, laserowe usuwanie zmian skórnych, laserowe usuwanie rozstępów,  laserowe usuwanie przebarwień oraz zamykania poszerzonych naczyń. Posiadamy laser frakcyjny, a także sprzęt do modelowania sylwetki.

Zabiegi laserowe – Katowice – zapraszamy

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.