Upiększające zabiegi na szyję i dekolt w Tarnowskich Górach

W naszym gabinecie skorzystasz z wielu efektywnych sposobów na piękny wygląd szyi i dekoltu. Oferujemy w 100% bezpieczne zabiegi, dzięki którym szyja i dekolt będą prezentować się nieskazitelnie , np. Linerase, laser frakcyjny Emerge™ czy mezoterapia mikroigłowa (więcej informacji na dole). Odzyskaj radość życia i pozbądź się problemu raz na zawsze – z nami!

Szyja i dekolt – najczęstsze problemy

Szyja i dekolt to okolice, które niestety zdradzają wiek i dodają lat. Większość kobiet nie przywiązuje większej uwagi do codziennej pielęgnacji obu okolic. Zazwyczaj uwaga skupia się na zabiegach twarzy. To bardzo newralgiczne okolice z wyjątkowo delikatną skórą. Bruzdy, zmarszczki pojawiają się już w młodym wieku, zwłaszcza u osób narażonych na nadmierne promieniowanie UV. Skóra zaczyna tracić swoją dotychczasową jędrność i staje się wiotka a promieniowanie indukuje powstawanie plam posłonecznych i nadmiernego rogowacenia. Nie bez znaczenia są nieprawidłowe nawyki. Poziome bruzdy na szyi zwane powszechnie „naszyjnikiem Wenus” to typowy rezultat utrzymywania nieprawidłowej postawy ciała lub czytania w łóżku. Niechciane zmiany na tym delikatnym fragmencie skóry dodatkowo są potęgowane przez klimatyzację, papierosy, picie niewystarczającej ilości wody lub gwałtowne odchudzanie się.
Odnowa skóry jest wyjątkowo trudna, ponieważ w tych miejscach występuje mała ilość gruczołów łojowych oraz tkanki tłuszczowej co wiąże się ze osłabionymi właściwościami regeneracyjnymi. Oferujemy zabiegi na szyję i dekolt w Tarnowskich Górach poprawiające elastyczność skóry, zabiegi nawilżające oraz usuwające przebarwienia i zmarszczki.

Zabiegi na szyję i dekolt w Tarnowskich Górach dla młodego wyglądu

Zabiegi na szyję i dekolt przeprowadzamy w naszym gabinecie w Tarnowskich Górach, ale zapraszamy także osoby z całego Śląska! Zabiegi na szyję i dekolt, które dają natychmiastowe rezultaty? Jak najbardziej – sprawdź! Czekamy na Ciebie pod numerem telefonu lub e-mailem. Zapraszamy.

Polecane zabiegi:

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.