Linerase – Najefektywniejsza terapia kolagenowa w Tarnowskich Górach

Blizny po trądziku nie muszą zostać z Tobą na zawsze. Zmarszczki nie będą decydować o Twoim samopoczuciu. W naszym gabinecie w Tarnowskich Górach możesz skorzystać z rewelacyjnego zabiegu Linerase. Jego podstawą jest odbudowujący kolagen typu I, który sprawi, że Twoja cera stanie się piękna i gładka. Pożegnaj się z ubytkami! Sprawdź, co można osiągnąć dzięki zabiegowi, jakim jest kolagen Linerase.

Linerase – terapia kolagenowa

linerase-2

Leczniczy kolagen jest od dawna znany i stosowany w medycynie klinicznej, ma nieocenione działanie przyspieszające procesy regeneracji ran, ubytków w skórze, blizn. Działanie kolagenu jest więc nieocenione i dlatego teraz receptura tego samego kolagenu została wprowadzona i wdrożona do wykorzystywania w medycynie estetycznej. Linerase to nowoczesny preparat kolagenowy do zabiegu intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej, terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych.

Czym jest kolagen zawarty w Linerase? To oczywiście inny typ kolagenu, niż ten zawarty w kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Atelokolagen typu I, zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem całkowicie wykluczającym pozabiegowe reakcje alergiczne, jest biodegradowalny i biozgodny (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze).

Jak działa kolagen Linerase?

Kolagen typu I jest najpowszechniej występującym w organizmie. Tworzy on ścięgna, tkankę bliznowatą, tkankę kostną, a także tkankę łączną skóry i tkanki podskórnej. Kolagen ulega degradacji pod wpływem enzymów zwanych kolagenozami. Skutkiem tego jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany w owalu twarzy. Można temu zapobiegać. Zabieg z wykorzystaniem Linerase polega na podaniu w skórę pacjenta atelokolagenu typu I, który tworzy wyjątkowe środowisko do regeneracji tkanki łącznej poprzez zintensyfikowanie produkcji kolagenu typu III w skórze – jedynego z 7 typów kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność skóry i młodzieńczą zdolność jej regeneracji. Preparat ten jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Linerase?

box1

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja. Trzeba pamiętać, że niektóre schorzenia, takie jak choroby autoimmunologiczne czy choroby nowotworowe są przeciwwskazaniem do zabiegu.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i przypomina klasyczną mezoterapię. Preparat jest podawany metodą iniekcji, nieco głębiej, niż w przypadku większości mezoterapii, przy mniejszej ilości nakłuć, co dodatkowo zmniejsza uczucie dyskomfortu po zabiegu. Preparat można podać na skórę twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Czas trwania zabiegu to od 30 do 60 minut.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i nieznacznie obrzęknięta. Nie odnotowuje się powikłań po zabiegu z wykorzystaniem Linerase. Przy skórze skłonnej do zasinień mogą się pojawić niewielkie ślady po wkłuciach, które znikają w ciągu kilku dni. Pacjent może niemal natychmiast powrócić do codziennych aktywności.

Efekty działania Linerase:

Po zabiegu skóra zyskuje widoczną i odczuwalną jędrność, staje się napięta i wygładzona. Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia się skóry twarzy czy szyi oraz ciała poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry.

Wskazania do zabiegu z użyciem Linerase:

  • Zmniejszenie oznak starzenia się skóry – wygładzanie zmarszczek
  • Leczenie blizn
  • Poprawa elastyczności i jędrności skóry
  • Regeneracja skóry

Przeciwskazania do zabiegu z użyciem Linerase:

  • ciąża, okres karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne
  • cukrzyca
  • tendencje do powstawania bliznowców
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
  • choroby nowotworowe

Najczęściej zadawane pytania:

Czy zabieg z wykorzystaniem Linerase daje naturalny efekt?

Zdecydowanie tak! Linerase jest substancją biopochodną i ma działanie regenerujące, co za tym idzie nie powoduje nienaturalnego efektu wypełnienia. Ubytki w skórze, w które wnika kolagen zawarty w Linerase, zachowują finalnie swoją naturalną strukturę i wygląd. Dzięki temu skóra twarzy wygląda ładnie i świeżo, ale w żadnym wypadku nie jest to efekt nienaturalny.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu z wykorzystaniem Linerase?

Efekt zabiegu niwelowania widoczności zmarszczek i poprawy jędrności skóry utrzymuje się od roku do dwóch lat. Efekt usuwania widoczności blizn jest trwały.

Jakich zabiegów nie wolno łączyć z leczeniem preparatem Linerase?

Nie zaleca się łączyć zabiegu Linerase w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując min. 14-dniowy odstęp.

Jakie zabiegi można wykonywać wspomagająco, by wzmocnić działanie Linerase?

Wskazana jest seria zabiegów mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, które wspomaga proces regeneracji skóry twarzy lub ciała i przyspiesza wiązanie kolagenu w skórze.

przed-po-linerase przed-po-linerase-3 przed-po-linerase-2

Perfekcyjna skóra bez żadnych niedoskonałości

Teraz to możliwe w stu procentach dzięki Linerase – świetnemu wynalazkowi medycyny estetycznej. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Zapraszamy Panie z całego Śląska do naszego gabinetu w Tarnowskich Górach! Zabiegi z kolagenem – Katowice.

Cennik zabiegów

nowosci

Nowości

Sprawdź nowości, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

promocje

Strefa okazji

Zabiegi i pakiety zabiegowe w okazyjnych cenach.

Newsletter

Dowiedz się więcej
Na tej stronie internetowej w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi stosowane są pliki cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Szczegółowe informacje w Polityce dot. Cookies.